Якщо ви встановили у себе міжкімнатні арочні двері, то таким чином ви додали дому шарму, адже дані двері по праву можна назвати витвором мистецтва, і вони є неповторними і унікальними, з дизайнерської точки зору. Маючи арочні двері у себе вдома, ви підкреслюєте цим хороший смак і високий соціальний статус.

Двері завжди є в інтер’єрі особливої ​​деталлю інтер’єру, їх завдання – забезпечення доступу в будинок або кімнату, також визначення стилю і статусу загального житлового приміщення. Буває, що в приміщенні проводилася перепланування і в більшості випадків дверні прорізи виходять нестандартними. Також в тих будинках, які будували за індивідуальним планом, дверні прорізи теж не відповідають стандарту. Вийти з цієї ситуації можна, досить просто замовити арочні двері.

Зазвичай виробляють арочні дерев’яні двері з масиву різних дорогих порід: бук, ясен або дуб. Можна звичайно підібрати і більш дешевий варіант, тоді буде виготовлена ​​конструкція їх хвойних порід дерева.

Технологія виготовлення арочних дерев’яних дверей, в порівнянні зі звичайними, набагато складніше, тому що у арочних дверей більше габарити, а також величезне навантаження на петлі передбачає і великий їх вага. Тому тут необхідні більш потужні і надійні петлі, та й вартість їх, набагато вище, ніж у петель на звичайні двері. Дуже часто вищевказані двері прикрашають певної різьбленням, покривають їх найдорожчими і якісними лаками.

Встановлюючи у себе арочні двері, ви практично збільшуєте простір в приміщенні, але встановити самому дані двері непросто, необхідно звернутися за допомогою до професіоналів, які повинні мати досвід роботи з монтажу даних дверей.

Хоча, звичайно, такі двері коштують дуже дорого, але вони прикрасять собою будь-яке ваше житло і додадуть приміщенню розкоші і неповторності.