Питання зберігання взуття стає особливо гострим в малогабаритних прихожих, де просто неможливо розмістити повноцінну шафу або полиці для цієї мети.

Вирішити питання таким чином, щоб взуття було заховано з очей і не займала багато місця непросто, особливо якщо хочеться завжди мати до неї швидкий доступ. Якою має бути галошниця для взуття в передпокій, щоб відповідати цим вимогам і очікуванням? Давайте виділимо кілька ключових особливостей:

  • Компактність. Коли простір обмежений, цей фактор виходить на перший план. Нікому не хочеться спотикатися об взуттєву шафу, ледь заходячи в квартиру або ставати в чергу на вихід з дому з-за вузького простору. Тому галошниця повинна бути вузькою і без громіздких виступаючих елементів, на зразок ніжок і ручок на стулках. Ще один момент – орні стулки віднімуть ще більше місця, і користуватися такою шафою в вузькій прихожій буде дуже непрактично.
  • Місткість. Знайти містку галошниці з урахуванням попереднього пункту може бути проблематично. Але і купувати маленьку поличку для сім’ї з п’яти чоловік теж не найкраще рішення. Звертайте увагу на кількість полиць і їх розміри. Скільки пар взуття поміститься на одну полицю? Чи можливо зручно помістити зимове взуття? Можливо, ви вирішите придбати Обувниці довше, але вже, щоб виграти більше місця.
  • Матеріал. Тут є кілька нюансів. Матеріал галошниці повинен не боятися вологи і легко очищатися від забруднень. Довговічність тут відіграє не останню роль. Нержавіючий метал, кування і пластик краще дерева.
  • Можна купити відкриту або закриту галошниці. Обидва типи мають свої переваги. Але якщо ви прихильник акуратності, краще вибрати закритий варіант і приховати взуття від сторонніх очей.
  • Дизайн. Важливий нюанс, якщо в квартирі сучасний ремонт. Пластик виглядає дешево, дерево громіздко. Ковані полки непогані, але частіше вони відкритого типу і теж громіздкі. Тут варто подумати, чим ви готові пожертвувати заради дизайну.

А можна нічим не жертвувати. Галошниці для взуття в передпокій надкомпактний, місткі, зроблені з якісного легкого металу з красивою дерев’яною і дзеркальною обробкою. Вони настільки компактні, що можуть поміститися навіть в передпокої 2х1 метр. Відвідайте їх каталог, і ви точно закохаєтесь в ці сучасні і акуратні шафки.