Придбання дитячих меблів – подія однаково важлива всім членів сім’ї. Найчастіше приблизно до трьох років малюк своєї кімнати не має.

Необхідність нагляду за ним у нічний час змушує батьків потіснитися, виділивши місце для дитячого ліжечка у своїй спальні.

Однак дитина дорослішає, починає спати ночами спокійно. Отже, настав час подбати про влаштування дитячої кімнати.

Підприємства, що спеціалізуються на виробництві дитячих меблів, наповнюють найрізноманітнішою продукцією зали меблевих магазинів.

Тому знайти найбільш підходящі меблі для створення інтер’єру приміщення для дитини, одночасно красивого та функціонального, не надто складно.

Але більшість батьків бажають облаштувати кімнату для малюка таким чином, щоб не було потреби замінити інтер’єр повністю через кілька років.

Як же вибрати меблі, щоб її вистачило хоча б до того часу, поки сьогоднішній малюк не стане старшокласником? Варто відразу зауважити, що спальне місце доведеться згодом поміняти у будь-якому випадку.

Безперечно, що ліжко, придбане, навіть «на виріст», для дошкільника, буде мало підлітку. А от більшість предметів, які необхідні для облаштування інтер’єру, можуть прикрашати приміщення багато років.

Таким чином, спочатку вибираємо дитячі меблі, які будуть однаково необхідні для будь-якого віку. Дитині будь-якого віку обов’язково необхідна шафа, в якій вона зберігатиме свої речі.

Найкращим варіантом буде придбання шафи-купе, тому що це дозволить не захаращувати приміщення тумбочками, призначеними для іграшок, скласти туди книги та інші речі.

Внутрішня частина шафи повинна мати окремі місця для зберігання цих предметів, а також одяг дитини.

У кімнаті обов’язково має бути якнайбільше вільного місця, адже для ігор дитині необхідний простір. Відразу слід подумати про купівлю письмового столу.

Непогано, якщо він матиме можливість регулювання висоти, тоді він прослужить до закінчення школи, не вимагаючи заміни. Адже це дуже важливо для збереження здоров’я дитини – меблі, що підходять по зростанню.

Ліжко теж має відповідати цим критеріям. Крім цього, матрац ліжка для дитини слід вибирати, точно дотримуючись рекомендацій дитячих лікарів.

Їхні вимоги не терплять компромісів – матрац для дитини обов’язково має бути жорстким, це допоможе дитині уникнути хвороб хребта.

Для цієї ж мети, якщо є хоча б найменша нагода, виділити місце для невеликого спортивного куточка.