У ванній кімнаті потрібно раціонально використовувати кожен сантиметр простору. Для цього використовуються відповідні меблі, які запропоновані у продажу в найширшому асортименті.

Можете придбати шафу-пенал для ванної кімнати, тому що вона надзвичайно популярна серед людей. Розглянемо його особливості докладніше.

Характеристики шафи-пеналу для ванної кімнати

Головною особливістю таких меблів є її форма. Предмети мають невелику ширину, що дозволить встановити їх навіть у невеликому приміщенні. Незважаючи на компактні розміри, шафи-пенали досить глибокі, тому вам вдасться розмістити всередині всі потрібні речі.

Для встановлення у ванній кімнаті підходять тільки ті меблі, які виконані з вологостійкого матеріалу. В іншому випадку пенал швидко втратить презентабельний вигляд. Асортимент відтінків шаф-пеналів дуже широкий, що дозволить вам орієнтуватися на інтер’єр ванної кімнати.

Меблі можуть бути доповнені всілякими деталями: дзеркалами, ґратами з металу, висувними полицями і так далі. Це робить її максимально практичною та функціональною. Вибираючи пенал, визначтеся з його основним призначенням, щоб не переплачувати за непотрібні характеристики.

Різновиди шаф-пеналів для ванної кімнати

У продажу запропоновано велику кількість видів таких меблів. Розберемося з характеристиками варіантів:

  1. Підлоговий пенал. Він підходить для ванної кімнати великого розміру. У конструкції є велика кількість поличок, так що ви можете розмістити чимало речей усередині меблів. Висота пенала не повинна бути більше двох метрів, щоб вам було легко дотягнутися до потрібних виробів.
  2. Пристінний пенал. Це прямокутні меблі, які не займають багато місця. Ширина предметів велика, а висота дуже зручна.
  3. Кутовий пенал. Його встановлюють у кутку ванної кімнати. Меблі прилягають до поверхні стіни не повністю, тому повітря якісно циркулюватиме. Завдяки цьому ризик розвитку грибка та появи цвілі повністю виключено. За допомогою кутової шафи-пеналу можна раціонально використовувати кожен сантиметр простору приміщення.

Вибирайте шафу-пенал із міцного та надійного матеріалу, який стійко витримає випробування негативними факторами. Такі меблі дозволять підтримувати ідеальний порядок у ванній кімнаті!