Вітальня – це, як правило, найбільша кімната в будинку, де зустрічають гостей, відзначають свята і проводять тихі сімейні вечори, сидячи перед телевізором або за чашкою чаю.

Тут має бути комфортно і затишно усім разом і кожному окремо. Тому, інтер’єр вітальні, відповідний, саме вам з усіма вашими смаками та інтересами, питання особливо актуальне.

Ще не так давно дизайн вітальні, як правило, включав в себе меблеву стінку, диван з парою крісел, журнальний столик з торшером і телевізор. Такий набір поступово відходить в минуле, а стандартом в інтер’єрі вітальні стають стиль, зручність і смак. Все повинно гармонійно поєднуватися за кольором і стилю і не займати багато простору.

У будь-якої вітальні є своє центральне місце. Це може бути телевізор або домашній кінотеатр, стіл, камін. Навколо нього розташовуються дивани, стільці, крісла. Основою інтер’єру може бути навіть маленький журнальний столик, біля якого можна почитати газету або випити чашечку кави під час перегляду телепередачі. Стіни цілком згодяться для розміщення на них свого власного вернісажу.

У їдальні зоні може розташовуватися овальний стіл зі стільцями навколо нього. На підлозі, в зеленій зоні, можна поставити живі рослини або квіти в спеціальних вазах.

Створюючи дизайн вітальні, перш за все визначитеся, ніж для вас буде ця кімната: місцем сімейного відпочинку або прийому гостей і вечірок. Виходячи з цього, можна розділити ці дві зони або поєднати їх. Тут все буде залежати від простору вітальні.

Поруч з м’якими меблями і торшером можна поставити обідній стіл зі стільцями або біля телевізора встановити піаніно, а на поличках і стінах помістити картини, сувеніри та різні декоративні речі.

Але не завжди інтер’єр вітальні виходить створити самостійно. У будь-якому випадку, не зайвим буде проконсультуватися, а може і замовити послуги професійного дизайнера.