Установка люстри є непростим завданням. Особливо це стосується моделей, виконаних з кришталю. Кришталеві люстри і сьогодні є об’єктом розкоші. Але їх головним недоліком можна вважати неймовірно велику вагу. Отже, способу кріплення освітлювального приладу на стелі необхідно приділяти особливу увагу.

Освітлення для дому організувати значно простіше, коли є можливість придбати практично будь-які освітлювальні прилади на найбільш вигідних умовах. Інтернет надає вищезазначені можливості в широкому ціновому діапазоні.

Рекомендації щодо підготовки поверхні стелі

Спочатку відзначимо, що установка люстри на планку може бути здійснена, як щодо традиційного, так і по відношенню до натяжної стелі. Головне, щоб всі необхідні електричні комунікації вже були протягнуті до місця монтажу.

Іншими словами, щоб майстер відразу після завершення установки мав можливість здійснити і електричне підключення освітлювального приладу. Для виконання установки люстри на планку рекомнедуется розташовувати таким набором інструментів:

  • пасатижі;
  • набір викруток;
  • перфоратор;
  • рулетка.

Ще до виконання монтажу велике значення має коректне просторове розташування. Іншими словами, люстра повинна розташовуватися виключно по центру приміщення. Хоча, цілком припустимі варіації. Адже дизайн завжди може дивувати.
Монтаж люстри на DIN-рейку

Монтаж люстри на DIN-рейку

Для виконання монтажу світильника на початку необхідно прісверліть DIN-рейку безпосередньо до площини стелі. Не забувайте про те, що вищезазначена завдання дожна виконуватися за допомогою дюбелів.

У переважній більшості випадків стельові перекриття виконуються з бетону (в будь-яких будинках), отже, без перфоратора навряд чи вийде обійтися.

Вкрай важливо не забути попередньо вставити в ДІН-рейку болти, за допомогою яких і буде навішуватися освітлювальний прилад. Після заверешнія монтажу самої рейки, підносимо відповідну частину люстри і за допомогою закруток фіксуємо її на стелі.

ДІН-рейка дійсно здатна витримувати велике навантаження. Однак, якщо Ваша люстра важить більше 20 кг, настійно рекомендується все ж використовувати анкер з гаком.