Вхідні двері є, свого роду, обличчям будівлі, його екстер’єру. При будівництві або ремонті слід приділити увагу вибору забарвлення, матеріалу, декоративним елементам вхідних дверей, щоб вони органічно «вписалися» у зовнішній вигляд фасаду будівлі.

Основним критерієм при виборі двері є її гармонійна сполучуваність з колірною гамою зовнішнього і підлогового покриття будівлі. Перш за все, двері не повинні зливатися з підлогою або штукатуркою будівлі. У приватних будинках і котеджах вигідно виглядають контрастні зразки дверей.

Кілька простих рекомендацій щодо вибору кольору вхідних дверей:

  • для класичного дизайну підійдуть двері з природною дерев’яної кольоровою гамою;
  • при виборі двері в темних відтінках слід розуміти, що такі двері додадуть приміщенню строгості і химерності. Загальний дизайн повинен відповідати обраній двері;
  • двері в світлих колірних відтінках здатні візуально збільшити простір. Представлені моделі гармонійно виглядають в заміських будинках і котеджах з драбинами або перилами.

Вхідні двері з склінням або декоративними вставками можуть доповнити інтер’єр / екстер’єр приміщення і надати приміщенню особливий шарм. Двері з дзеркалами додадуть приміщенню таємничості, а в квартирі – візуально збільшать простір.

Вхідні двері з відображає внутрішньою поверхнею не тільки візуально збільшить передпокій або коридор, а й заощадить місце для окремого дзеркала. Такі двері стануть одним з найголовніших елементів інтер’єру приміщення.

На двері, встановлені на кордоні «вулиця – будинок» може бути нанесена художня фрезерування. Малюнок художньої фрезерування може бути найрізноманітнішим. Дивовижні геометричні форми, лаконічні контури, рельєфність поверхні двері – все це стає можливим з нанесенням фрезерування.

Для додаткового ефекту на фрезерування наноситься патина. Технологія патинування візуально старіють поверхню, вигідно підкреслюючи рельєф і малюнок фрези. Патина наноситься вручну, майстри, які виконують дані роботи спеціально нерівномірно покривають дверні панелі. Цей факт додає кожних дверей індивідуальний зовнішній вигляд і шарм. Найчастіше для вхідних дверей використовується патинування з темненія.