На даний момент, існує досить велика кількість різних міжкімнатних дверей.

Наприклад, кожен з нас має уявлення про те, з чого робляться звичайні двері – дерево або МДФ. Але насправді, існує досить велика кількість і інших матеріалів, які не менш зручні і актуальні. Наприклад, в Японії поширені ткані двері. Це дерев’яна рама, порожнеча якої заповнена розтяжкою їх тканини або навіть паперу. Стали поширені останнім часом і пластикові двері, так як вони мають високу стійкість до псування часом і не бояться вологи. Так само варто відзначити той факт, що велика кількість сучасних дизайнерів використовують скляні двері. І саме до цього типу дверей пред’являються великі претензії. Справа в тому, що скло, в розумінні більшості, це дуже тендітна конструкція, яка може без проблем розбитися від найменшого впливу. І правда, скло, через свою твердості, дуже крихке, однак, це не стосується скляних дверей. Міжкімнатні двері зі скла – це досить зручне і якісний виріб, яке може дозволити вам вкрай цікаво перетворити дизайн інтер’єру.

Відмінною рисою більшості дверей зі скла є особлива технологія виготовлення самого скляного полотна, що підвищує її міцність і надійність. Але, для більшого розуміння, варто більш ретельно розглянути технологію виробництва.

Чому скляні двері надійні?

В першу чергу, варто розглянути принцип виготовлення скла. Після виготовлення, скло стає дуже твердим. Навіть цвяхом складно залишити подряпину на поверхні. Однак, якщо його нагріти до певних температур вже після виготовлення, воно отримає додаткові властивості. Скло стане міцним і більш надійним. Власне кажучи, саме таке скло використовується в багатьох автомобілях, з підвищеною безпекою.

Таке скло практично неможливо розбити без інструменту. Твердосплав, розжарена сталь, алмаз може без проблем подряпати скло, але ось рукою, деревом і багатьма металами це зробити просто неможливо. У такому випадку, ви можете зовсім не турбуватися з приводу того, що двері буде недовговічною і крихкою. Це відмінний елемент дизайну, який дозволить вам отримати незвичайний і красивий інтер’єр. Скло не схильне до старіння і може служити більше п’ятдесяти років.