Сучасні сталеві двері володіють відразу декількома захисними функціями.

Вони бувають протиударними, куленепробивними, Пожежостійкість, з системою аудіо- та відеозв’язку і т. д. Про те, що потрібно враховувати, вибираючи сталеві двері, поговоримо докладніше.

В першу чергу, двері повинні захищати будинок від впливу зовнішнього середовища, зокрема, мати достатню теплоізоляцію і не пропускати шум з вулиці. Крім того, вона повинна бути красивою і гармоніювати з архітектурою будинку і дизайном внутрішніх приміщень. Розглянемо основні критерії вибору.

Захист

Вибираючи вхідні двері в квартиру багатоповерхового будинку, не обов’язково купувати виріб з високою міцністю до механічних впливів. Навряд чи злодії будуть зламувати її молотом, так як привернуть до себе увагу сусідів. А ось для заміського котеджу, дачі, не охороняється склад необхідна міцна конструкція.

Також важливим захисним елементом є замок. Кращим варіантом буде встановити як мінімум два замки з різною системою відмикання. Але професійні зломщики можуть відкрити будь-які замки, тому якщо ви боїтеся проникнення в вашу квартиру небажаних гостей, краще встановіть сигналізацію.

Звуко- і теплоізоляція

На дані властивості двері впливає кілька параметрів. По-перше, це ущільнювач, який знаходиться по периметру. Бажано, щоб він розміщувався в два контури. По-друге, це декоративна панель, яка повинна бути як мінімум товщиною 8 міліметрів. По-третє, це внутрішній простір, яке повинно бути заповнене пінопластом або мінватою. По-четверте, щілини між рамою і стіною повинні бути якісно закладені, найкраще для цього підходить бетонна суміш.

Оздоблення

Сталеві двері можуть мати обробку лакофарбовим покриттям, вагонкою, плівкою ПВХ, пластиком, МДФ і т. д. Кращим оздоблювальним матеріалом, яким покриваються вхідні двері, вважаються панелі. У разі пошкодження їх можна просто замінити.