Вхідні двері захищають ваше приміщення від злому, тому до їх вибору треба поставитися дуже уважно. Сучасні виробники пропонують для вибору великий асортимент дверей, які можуть відрізнятися конструктивними особливостями, шириною і висотою дверного полотна, оздоблювальними матеріалами, декоративними елементами і матеріалом виготовлення.

Остання якість дуже важливо при виборі, так як саме від цього залежить її довговічність і якість захисту. Вибрати можна дерев’яні вхідні двері і металеві. Металеві вироби набагато практичніше, головне правильно вибрати модель, виробника.

Але для того, щоб вибрати вхідні двері, потрібно знати основні позитивні і негативні сторони кожного матеріалу для виготовлення. Так, розглянемо особливості металевих вхідних дверей, її переваги, мінуси, чим вона відрізняється за властивостями і якістю від дерев’яного виробу.

Металеві вхідні двері

Якщо ви шукайте якість і бажаєте убезпечити свій будинок, то варто вибрати металеві двері. Найчастіше вона виготовляється зі сталі, що дозволяє не пошкодити поверхню механічними ударами. Також даний варіант оснащений петлями прихованого типу, що дозволяє не зірвати їх для проникнення всередину приміщення. При цьому установка проходить досить легко. Обробку для металевих дверей можна вибрати різну: винилискожа, МДФ панелі, шпон, порошкову фарбу. Зверніть увагу, що більшість сучасних моделей мають теплоізоляційні матеріали в структурі двері, що дозволяє забезпечити якісний захист від проникнення холоду та звуку.

Дерев’яні вхідні двері

Вона використовується досить рідко для захисту будинку, так як рівень стійкості до злому низький. Але є і вагомі переваги застосування: гарний зовнішній вигляд, екологічна безпека, невисока вартість. У порівнянні з металевим виробом дерев’яні двері в рази дешевше, саме тому вона підійде для бюджетного облаштування, але пізніше рекомендується все ж придбати більш якісну і надійну металеву модель, щоб бути впевненими в повному захисті свого майна.