Займаючись облаштуванням кухонного простору, кожна людина в будь-якому випадку стикається з вибором кухонного гарнітура, стола, стільців.

Вибираючи ящики для кухні кожна зацікавлена ​​людина обов’язково знайде собі щось підходяще. Більше того, просте легке відкривання скриньок – це одне з головних переваг продукції австрійської марки.

Якщо залишилися які-небудь питання, достатньо зателефонувати за номером, який вказаний в розділі «Контакти» і уточнити їх у консультанта компанії. Співробітник обов’язково детально відповість на кожне питання і допоможе розібратися з асортиментом продукції.

Важливо відзначити, що фахівці використовують виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта. Саме тому замовники можуть бути впевнені, що їх питання буде приділено особливу увагу і достатню кількість часу.

Позитивні властивості і переваги ящиків для кухні

Розглянемо основний перелік переваги ящиків австрійської фірми, які можна знайти за посиланням вище:

  • Простий монтаж. Щоб встановити ящики немає необхідності мати спеціалізовані інструменти. Справитися з установкою зможе будь-яка людина, який ознайомиться і уважно вивчить що пропонується інструкцію.
  • Наявність гарантії. Необхідно окремо відзначити, що гарантійний термін на ящики складе 100 тисяч циклів відкривання і закривання. Саме через це, навіть активно ними користуючись, елементи будуть служити більше 10 років.
  • Комфорт. Ящики координуються в 3-х площинах. Що стосується настановної висоти – вона визначається користувачем.
  • Дизайн. Важливо розуміти, що всі комплектуючі виконуються в єдиній кольоровій гамі. Цей важливий момент підкреслює строгий і в той же час стильний дизайн.
  • Динамічне навантаження. У продажу є ящики з максимальним ступенем навантаження, яка становить 35, 50 і 65 кілограм.

Також необхідно окремо відзначити, що ящики повністю висуваються і плавно ковзають, незалежно від навантаження.