У будь-якому будинку або квартирі кухня вважається особливим місцем. Тут не просто готують їжу, але ще і проводять час ввечері, попиваючи чай і розповідаючи цікаві історії. Ось чому кухня повинна господарям подобатися, дарувати позитивні емоції і тепло.

З чого починати ремонтні роботи?

Якщо ви недавно придбали квартиру або вирішили зайнятися благоустроєм старої, то тоді першим завданням буде належним чином відремонтувати кухню. Почати можна з того, щоб викинути старі меблі або перенести її в іншу кімнату, якщо ви прийняли рішення залишити її. Потрібно це зробити для того, щоб вона вам не заважала проводити ремонт. Те ж саме слід зробити і з технікою. Винесіть:

– холодильник;
– стіл і табуретки;
– мікрохвильовку;
– посуд і все інше.

Тепер потрібно провести демонтаж всіх старих матеріалів і покриттів. Ретельно видаліть покриття для підлоги, плитку, фарбу і штукатурку. Від того, наскільки грамотно ви це зробите, буде залежати якості майбутнього вашого ремонту. При необхідності перевірте якість комунікацій – замініть старі труби, якщо є така потреба.

Оздоблювальні роботи

Тепер можете впритул провести оздоблювальні роботи. На такому етапі ви можете вдатися до послуг будівельної бригади. Якщо ж немає, спробуйте зробити самі. Вам будуть потрібні будівельні матеріали. Наприклад, купити цемент М500, шпатель, фарбу або сухі суміші ви зможете на будівельному ринку. Але краще буде все-таки попросити фахівців. Вони краще знають, які матеріали краще використовувати і як провести оздоблювальні роботи. В цьому випадку ви можете запросто розраховувати на хороший результат. Тільки бригаду вибирайте з розумом – розпитайте знайомих, які робили ремонт, і нехай вони вам порадять хороших фахівців.