Незважаючи на малогабаритність квартир, хочеться облаштувати свій інтер’єр стильно і сучасно, красивими і комфортними меблями, тому в даний час покупець може придбати будь-які ергономічні м’які меблі для різних цілей.

Викатні дивани набагато міцніше в порівнянні з іншими диваном, бо вже при його створенні враховують щоденне використання меблів під спальне місце. У його конструкції знаходиться важіль, за допомогою якого легко розкладається іскладивается в початкове положення, потягнувши нижню частину дивана за петлю або висувну опору і вирівняти відкидається поверхню. Такі дивани дуже зручні: в складеному вигляді не займають багато місця, а в розкладеному пропонують величезне спальне місце, однак коліщатками дивана при розкладанні можна пошкодити чутливу поверхню підлоги, а килими і паласи можуть утруднити роботу механізму трансформації своїми збірками і скручуваннями під диваном.

Для спальні можна придбати двох спальні викатні дивани або диван-ліжка з таким механізмом, які не поступаються іншим моделям в розкоші, сучасним стилем, різноманіттям колірної гами і якістю матеріалів, а також комфортом і зручністю. Такі дивани можна купити в готовому вигляді або замовити у виробників на замовлення, продумавши матеріал для каркаса, оббивного матеріалу і зовнішній дизайн. Також можете підібрати механізм трансформації телескоп, пума, дельфін, софа, бриз, кенгуру, назва яких підкреслюють особливість їх розкладання дивана.

Сучасні викатні дивани можуть бути широкими і вузькими, з підлокітниками і без них, з низькими підлокітниками, зі своєрідною формою спинки напівкруглої, прямокутної, хвилеподібною. Тому такі дивани вписуються в кухонну обстановку, в дитячу кімнату, а класичні або елегантні дивани прикрасять вітальню. Ексклюзивний малюнок диванів привнесе особливу родзинку в ваш інтер’єр, а величезні ящики в дивані дозволяють прибрати постіль.

Таким чином, шкіряні і тканинні з різноманітним малюнком або однотонні викатні дивани завжди порадують своїх клієнтів широким вибором, стилем і оригінальним дизайном від класики до модерну. При виборі диванів консультуйтеся з продавцем з приводу правильного догляду та чищення дивана в домашніх умовах, тому як деякі види матеріалів піддаються тільки сухому чищенню професіоналів.