Закінчивши ремонт в квартирі, останнім штрихом є міжкімнатні двері. Двері в кімнату – це її обличчя. Тому підбирати доводиться ретельно.

Серед величезної кількості міжкімнатних дверей, є ідеальна. Ідеальна за кольором, біла міжкімнатні двері. Такі двері будуть вигідно виглядати при будь-якому дизайні, навіть при самому яскравому. Якщо у вас кислотно-зелена кімната, білі двері прекрасно впишеться і в такий дизайн. Навіть якщо кімната в чорних і темних тонах, білі двері стане світлою плямою в темряві.

Варто пам’ятати, що білий колір досить мазкий. Тому вибирати поверхню білої міжкімнатних дверей потрібно з розумом. Так, наприклад, при фактурном дверному полотні, бруд буде накопичуватися в Щербинці і тріщинах, а на білому тлі це прекрасно видно. Тому варто вибирати монолітні білі двері, наприклад дерев’яні з гладкою обшивкою. На такій поверхні, якщо і буде помітна грязь і розлучення, то їх з легкістю можна видалити, зробивши вологе прибирання.

В офіс або кабінет прекрасно підійде міжкімнатні двері з білого матового скла. Виглядає дуже жваво і стримано. І на матовому скляних дверей бруд не так видно. А це, безсумнівно, плюс.

Білі міжкімнатні двері в світле оформленні кімнати (або навіть білому) прекрасно виконують не тільки функціональне призначення, але і візуально збільшують простір. Взагалі світлі тони і білий колір відмінно виглядають в будь-якому інтер’єрі кімнати. Будь то кухня або дитяча кімната.

Любителям незвичайних дверей припадуть до смаку комбіновані по дизайну дверей. Наприклад, рама таких дверей буде виконана в білому кольорі, а все інше простір в чорному або зеленому. Такий варіант ідеально підійде для людей, яким складно дається вибір, і вони не можуть віддати перевагу одному кольору.

Є особливий вид двері. Поверхня двері залишається білою, але завдяки матеріалу, з якого вона виконана, вона стає полотном для малювання. Маленькі діти і великі любителі помалювати, по достоїнству оцінять таке дверне полотно.

Вибравши відповідну міжкімнатні двері, ви зміните дизайн кімнати на ваш смак. Білі двері прекрасний варіант для міжкімнатного простору.