Коридор – це візитна картка квартири. Як тільки розчиняються двері, погляду відкривається маленьке приміщення, яке красномовно демонструє смакові переваги господарів.

За своїм функціональним призначенням передпокій не є житловим приміщенням, але від інтер’єру і грамотного ремонту залежить її зручність, естетичне сприйняття і затишок в домі. Зрештою, хочеться, щоб вона викликала захоплення.

З огляду на це необхідно визначитися з етапами проведення ремонту, на що варто звернути увагу. Спочатку треба оцінити рівень освітленості коридору. Якщо він глухий і в нього не потрапляє і промінчика світла, тоді небажано вибирати для стін темні тони.

Це стосується фарби, шпалер, декоративних покриттів. Наприклад, класичний коричневий колір виглядає благородно, але створить досить похмуру обстановку.

Світлі або пастельні тони створять легке сприйняття кольорової палітри і візуально додадуть відсутньої свіжості.

На окрему увагу заслуговує ремонт в яскравих фарбах, в контрастних поєднаннях. Красиво, а головне неординарно, буде виглядати поєднання зеленого і оранжевого, жовтого з білим, навіть жовтого з чорним створить особливий шик.

Варіантів багато і обмежуватися стандартними непоказними рішеннями в великій мірі нудно. Вибираючи колірне рішення, треба враховувати відтінки інших інтер’єрних предметів – це меблі і міжкімнатні двері.

У плані робіт обов’язково повинна бути перевірена електрична проводка. При необхідності додаткового освітлення майстри зроблять розводку під лампи, бра, точкові світильники.

Це все ретельно планується до моменту нанесення штукатурки і шару фарби.

Провід – це ще одна тема, яка часто приносить багато незручностей. Якщо в квартирі через коридор простягають будь-які кабелі (телефон, інтернет, кабельне ТБ), тоді краще прокласти їх під плінтусу.

Це забезпечить збереження від домашніх тварин або дітей, а так само прибере з очей, як зайвий елемент, що псує інтер’єр. Досвідчені майстри по ремонту знають про такі нюанси.

Вибір правильного колірного оформлення, освітлення, покриття для підлоги, меблів – основні етапи, які господарі коридору і квартири повинні вирішити самі.

А ось технічна сторона ремонту, його реалізація, лягає на плечі майстрів. А, як відомо, хороші майстри завжди на вагу золота.