Плавання є одним з найбільш ефективних вправ, яка дозволяє пропрацювати не тільки мускулатуру, але і дихальну систему, а також поліпшити циркуляцію крові в організмі. Завдяки регулярним візитам в басейн можна позбутися від самих різних захворювань або розладів, а також привести м’язи в тонус. Не рідко подібні процедури використовують для того, щоб зробити тіло стрункішим і позбутися від зайвих кілограмів.

Перед походом слід обов’язково уточнити, що потрібно для басейну? В першу чергу це абонемент, який дозволяє скористатися послугами комплексу. Також буде потрібен індивідуальний комплект речей для плавання, що включають купальник, окуляри і шапочку, а також рушник і шльопанці.

Не менш важливим моментом є завчасне отримання довідки, яка дозволяє скористатися басейном. Отримати її можна в лікарні, або скориставшись пропозицією спеціалізованого сайту. Оригінальна справка в бассейн москва дозволить вам відправитися плавати в будь-який зручний час, не втрачаючи його в чергах медичного закладу. Дізнатися, скільки коштує довідка для дитини або дорослого можна на представленому вище сайті.

Отримати довідку в басейн

Довідка в басейн є підтвердженням проходження медичного огляду на наявність або відсутність медичних протипоказань до відвідування басейну. Її необхідно оформити перед первинним відвідуванням спортивної установи. Отримана довідка є офіційним документом, який підтверджує, що стан здоров’я її власника дозволяє йому відвідувати басейн без шкоди для інших займаються.

Яка довідка потрібна в басейн? Йдеться про офіційний документ, який підтверджує відсутність протипоказань і дозволяє вільно відвідувати басейн. У той же час бюрократичні процедури серйозно ускладнюють цей процес. Якщо у вас немає досвіду в отриманні довідок в сучасних медичних установах, то подібна спроба стане неприємним одкровенням.

Щоб отримати довідку, потрібно здати аналізи, які підтвердять можливість відвідування громадського басейну. Які аналізи потрібні для басейну? Ось їх список:

  1. тест крові на rw;
  2. аналіз на кишкові інфекції;
  3. обстеження реакції гемаглютинації;
  4. тестування на гельмінти.
  5. флюорографія (терміном до 1 року).

Так як вода в басейні спускається з певною періодичністю, то дуже важливо, щоб люди, які плавають в ньому, були абсолютно здорові. Для цього і потрібно замовити довідку, яка стане підтвердженням можливості безпечного відвідування басейну.

Під час отримання довідки не обійтися без відвідування дерматолога, венеролога, терапевта. Якщо ви не бажаєте витрачати власний час на подібні нюанси, то простіше буде замовити довідку вже сьогодні.