При оформленні дизайну інтер’єру важливо особливу увагу приділити вибору меблів, які повинні бути функціональними, зручними і практичними, а також підходити за своїм зовнішнім виглядом до оточуючої обстановки.

Одним з основних елементів меблів, без якого не обходяться ні в одній квартирі, є шафа. Коли людина стикається з вибором, то дуже часто не може прийняти певне рішення.

Наприклад, меблі, яка здається зручною, не зовсім поєднується з інтер’єром, а та, яка підходить по дизайну, не відрізняється функціональністю. Далі мова піде про те, що краще вибрати шафу-купе чи звичайну класичну шафу.

Протягом досить тривалого часу в усіх радянських квартирах встановлювали звичайні шафи на дві або три двері, які вміщували в себе всі необхідні елементи гардероба, але при цьому займали купу простору.

Вони багато років стояли у наших батьків, бабусь і дідусів, поки на зміну їм не прийшли сучасні шафи-купе. Однак і сьогодні іноді зустрічається необхідність саме в класичному варіанті шафи.

Отже, при виборі шафи, в першу чергу, слід чітко розуміти, для яких цілей він купується. Друге питання має бути про те, де новий шафа буде розташовуватися. Наприклад, якщо шафа необхідний для зберігання речей, сумок і парасольок, то має сенс придбати шафу-купе. Якщо основне призначення майбутньої шафи – зберігання посуду і книг, то перевага віддається класичному варіанту.

Якщо відповівши на вищевказані питання, ви все одно не можете прийняти рішення, то подумайте, де буде стояти шафа. Якщо у великій кімнаті встановити маленька шафа-купе, то це буде виглядати не дуже естетично. Та ж історія з великим класичним шафою в маленькій кімнаті. У великих квартирах господарі іноді роблять цілу гардеробну для зберігання речей, звичайно, в такій кімнаті шафі-купе також не місце.

Таким чином, стає зрозуміло, що звичайний шафа відмінно підійде для кухні або бібліотеки, а для спальні або вітальні ідеальним варіантом буде шафа-купе. У будь-якому випадку, все залежить від уподобань господарів квартири, так що їм і вирішувати.