Світлодіодне освітлення стає все більш і більш популярним. Тому питання: «Як вибрати LED-світильник?» – встає найбільш часто. На превеликий жаль ринок поступово заповнюється вкрай дешевим і при цьому дуже неякісним освітлювальним обладнанням, що в свою чергу призводить до зниження довіри до світлодіодних ламп.

Як правильно вибрати LED-світильник

На ринку зараз представлено більше ста компаній-виробників світлодіодного освітлення самого різного призначення. Вони випускають різні стельові світильники від «Армстронг» до побутових приладів. Перш ніж бігти і купувати перший-ліпший, варто знати з чого складається такий LED- світильник. Це безпосередньо світлодіоди, блок живлення або дайвер і тепловідвід – як нього виступає сам корпус світильника.

Якісні світлодіоди вважаються зробленими в США, Японії і Німеччині. Це такі фірми як: Gree, Ninchia, Osram, а також led светильники Оптима. На цей момент варто звернути особливу увагу, тому що чим якісніше світлодіоди, тим довше буде працювати світильник. Блок живлення займає центральне місце і відповідає за безперебійну і надійну роботу світильника.

Вибирати світильник LED найкраще з алюмінієвим корпусом. Зверніть увагу, що дешеві світильники зі світлодіодними лампами відрізняються корпусами від більш дорогих і якісних моделей. У першому варіанті корпус являє собою, в кращому, випадку, вигнута стрічка з алюмінію або склепати корпус з невеликих металевих стрічок. Якісний корпус буде суцільнолитим, їх виготовляють за спеціальними технологіями і свою функцію, в даному випадку, вони виконують на всі сто відсотків. Корпуси з жерсті, оброблені порошковими фарбами, будуть набагато гірше виконувати свою роль, що довели численні випробування різних світильників LED.

Кріплення світильника може йти в двох площинах – таким чином, монтаж його буде найбільш зручний і простий.

Скло в стельовому світильнику, якщо воно є, повинно мати ефект розсіювання, що робить світло, що проходить через нього, більш м’яким і не дратівливим сітківку очей. Зазвичай для цього використовують полікарбонат, який володіє і протиударним властивістю.