Хочете засклити будинок, квартиру, офіс? Вибираючи профіль, склопакети та інші матеріали, не забудьте про вибір підвіконня для пластикового вікна. Дізнайтеся, які види підвіконь для пластикових вікон існують, щоб замовити найбільш підходящий.

Щоб зробити віконний проріз завершеним, необхідно встановити надійне підвіконня, підібране відповідно до оточенням. Даний елемент декору виконує не тільки естетичні функції. Він дуже практичний, так як дозволяє розташувати на поверхні найрізноманітніші предмети. Для створення підвіконь можуть використовуватися довговічні натуральні матеріали, детальніше – на сайті www.stone.kiev.ua.

Як матеріал для підвіконня пластикових вікон вибирають:

  1. пластиковий профіль (ПВХ);
  2. дерев’яний масив;
  3. акрил;
  4. натуральний камінь.

Кам’яні підвіконня

Підвіконна платформа з каменю часто зустрічається там, де буває багато людей. Вона майже не зношується, стійко переносить удари, не потребує регулярного фарбуванні. Переваги кам’яних підвіконь:

  • висока стійкість до вологи, температурних перепадів;
  • красивий, грунтовний вид;
  • різноманітність фактур і відтінків.

Недоліки таких виробів: велику вагу, невелика ремонтопридатність, вразливість до відколів. Складно відновити сколений ділянку кам’яного підвіконня. У нього висока собівартість. Дорого обходиться виробництво, транспортування та монтаж вироби. Кам’яні підвіконня замовляють ті, хто віддає перевагу натуральним матеріалам і прагне зробити дизайн квартири, котеджу, офісу оригінальним.

Підвіконня виготовляють з натурального каменю або акрилу – штучного матеріалу. Акрил менше важить, коштує дешевше. Його нескладно відновити при ськолах. Акрилові підвіконня різноманітні за фактурою, кольором, конфігурації.

Типи підвіконь для пластикових вікон по конструкції і фактурі

У нашій компанії замовляють підвіконну дошку з матовим і глянсовим покриттям. На глянці помітно кожне пляма, чітко видно пил, розлучення. За матовими виробами доглядати простіше. Але виглядають вони не так ефектно.

У якісних підвіконь для пластикових вікон правильно підібрані габарити. Вони грамотно розміщуються щодо радіатора опалення. Якщо платформа підвіконня виступає над радіатором, вікна запотівають. Підвіконня потрібно монтувати так, щоб він не закривав батарею. Якщо таке відбувається, необхідно встановити в нього вентиляційну решітку. Тоді тепла повітряна маса буде без перешкод циркулювати біля отвору.

Якщо Ви збираєтеся купити кам’яне підвіконня, то перевагу краще віддавати цільним конструкціям. Вироби з фрагментів граніту або мармуру коштують дешевше, але їх довговічність поза сумнівом. Також виробники пропонують скористатися підвіконнями з штучного каменю.