Штори з дистанційним управлінням – це рішення, яке викликає все більший інтерес. Сьогодні електричні карнизи все частіше монтуються в приватних будинках і квартирах.

Воно й не дивно – це зручність і дуже велика функціональність, тим більше що в інтер’єрі величезні скляні простору зустрічаються все частіше – досить згадати дворівневі квартири, лофти або будинку з широкими терасовими вікнами.

Через те, що більше немає типових віконних рішень, більшість виробників дозволяють зробити такий продукт за розміром. Оскільки існує дуже великий вибір технічних рішень, варто зарезервувати час, щоб поговорити з продавцем, щоб вибрати оптимальне рішення для наших потреб. Під час зустрічі ви повинні перш за все визначити, як ми хочемо використовувати електричну систему, тому ви повинні відповісти собі на кілька питань:

  • Ми хочемо керувати пультом дистанційного керування або вимикачем в стіні?
  • Куди завіса повинна зрушити? Чи будемо ми розсовувати штори на одну сторону або фіранки – на дві сторони.
  • Який тип тканини буде використовуватися (вага тканини має значення)?

Хоча використання карнизів здається темою, яку ми можемо залишити для останнього етапу ремонту або будівництва, проте, попередні домовленості повинні бути узгоджені вже під час брудних робіт. Від дизайнера ми повинні отримати інформацію, перш за все, про розташування електричних виступів. Важливо, щоб декор вікон довірити фірмі, що займається комплексним виконанням – тобто, крім підбору обладнання, вона повинна гарантувати професійний монтаж і програмування системи, не кажучи вже про готовому вигляді прикраси.

На ринку доступні моделі різних типів. Завдяки цьому їх можна адаптувати практично до будь-якого стилю інтер’єру. Є сучасні карнизи, класичні карнизи або ретро. Вони доступні в багатьох кольорах і візерунках – ви можете купити як білий, барвистий карниз, прикрашений фресками або навіть прикрашений кристалами Swarovski.