Для кухні намагаються підібрати функціональні і зручні меблі в єдиному стилі.

Чим більше асортимент магазину, тим простіше знайти необхідні елементи інтер’єру. Існуючі певні критерії, які допомагають зробити правильний вибір.

На що звертають увагу?

Меблі вибирають на заключному етапі ремонту, коли вже сформований загальний стиль, тому головне вибрати стіл, відповідний загальному інтер’єру кухні. Крім зовнішнього вигляду, важливими вважаються наступні аспекти:

· Розмір меблів. За столом повинні вміститися всі члени сім’ї, але при цьому меблі не повинна заважати готуванні або закривати доступ до інших предметів кухонного обстановки.

· Форма стільниці. Наприклад, овальний або круглий стіл, підходить для великих кухонь, модель відмінно вписується в більшість сучасних стилів. Прямокутний або квадратний стіл, підходить для вузьких кухонь, завдяки особливостям форми, такий стіл можна впритул встановлювати до стіни, що є безсумнівним плюсом. Трикутний стіл – це сучасна модель, вона вдало вписується практично в будь-яке приміщення.

· Матеріал, від даного параметра залежить не тільки термін служби, а й вартість виробу.

Якому матеріалу віддати перевагу?

Вибираючи стіл, багато покупців не знають меблі з якого матеріалу вибрати, тому варто знати основні характеристики. Столи з дерев’яного масиву виглядають завжди привабливо, при правильному догляді вони прослужать не один десяток років. Дерево можна відреставрувати або виготовити пошкоджений елемент для заміни, дані переваги збільшують вартість виробу. Стіл з комбінованого матеріалу, наприклад, скляна стільниця і ніжки з металу. Це стильна модель, яка користується популярністю у покупців, також попитом користуються стільниці з натурального або штучного каменю. Така стільниця має більшу вагу, але при цьому відрізняється тривалим терміном служби. Пластиковий стіл – це економічний і практичний варіант, можна знайти досить симпатичні моделі, вдало вписуються в будь-який інтер’єр. Столи з ДСП з покриттям, перевага даних виробів у доступній вартості, недолік таких меблів – це невеликий термін служби.