Багато хто з нас проводить на кухні досить багато часу.

Незалежно від того, є приготування нашим обов’язком або просто хорошим хобі, важливо, щоб кухня була зручною і функціональною, щоб відповідати всім нашим вимогам. На жаль, у кожного вони свої і плануючи ремонти, варто спиратися саме на те, що потрібно саме вам. Особливо, якщо мова йде про гарнітурі, адже саме він повинен володіти зручним функціоналом і буквально підлаштовуватися під вас.

Однак, перш ніж замовити кухню і гарнітур, варто зробити вимір кухні, вибрати планування, обдумати всі можливі варіанти і тільки після цього переходити до покупки. Такі важливі кроки потрібні для того, щоб в майбутньому не помилитися і відразу ж вибрати правильний товар.

Але, коли все це у вас вже є і ви готові до покупки, варто дотримуватися кількох рекомендацій.

В першу чергу перегляньте вже готові варіанти. Можливо один з них підійде вам і стане справжньою кухнею мрії. До того ж, такий варіант підійде вам якщо ви не дуже добре розумієте, чого хочете або ваші уподобання ще не сформувалися. Але пам’ятайте, що багато компаній вважають за краще працювати «на замовлення»: так вони виразно отримають прибуток, тому до власних уподобань все ж варто визначитися.

При цьому звертайте увагу в першу чергу на матеріал. Існує кілька найбільш популярних матеріалів в різних цінових категоріях. Найдорожчим варіантом є гарнітур з натурального дерева – тут застосовуються такі породи як дуб, ясен, вишня і вільха, тому в якості можна не сумніватися. Інший не менш улюблений, але дешевший матеріал – це МДФ. Екологічний і чистий матеріал відмінно переносить вплив пара (що особливо важливо на кухні), а також стійкий до грибка та інших «захворювань». Найбільш дешевим же матеріалом є ДСП. Звичайно ж, він не володіє всіма якостями меблів з якісного дерева, проте деревно-стружкові плити виглядають ефектно і досить стійки і дешеві, що довелося багатьом до вподоби. Саме тому ДСП придбав свою популярність.

Вибирати гарнітур непросто, адже звертати увагу потрібно на багато факторів. Однак, вибравши правильний матеріал і оптимальні саме для вас параметри, ви будете насолоджуватися гарнітуром довгі роки.