Сучасні технології дозволяють бізнесменам, менеджерам і фрілансерам не відвідувати кожен день офіс, а працювати вдома в затишній обстановці. Для усамітнення з метою продуктивної діяльності, а також зустрічей з партнерами можна облаштувати кабінет прямо в будинку.

Меблі для кабінету вдома на замовлення

Оптимальний варіант – продумати дизайн майбутнього робочого простору і підібрати інтер’єр за індивідуальним проектом. Замовивши меблі для кабінету в будинку від фірми “Меблева лавка”, ви зможете задовольнити свої вимоги щодо габаритів, форми, призначення, матеріалів виготовлення і загального стилю наповнення ділової кімнати. Компанія виконає проект будь-якої складності в короткий термін з урахуванням найдрібніших деталей.

Фахівці фірми зроблять заміри приміщення, допоможуть спланувати ескіз, внесуть правки для успішної реалізації ваших побажань. У каталозі компанії також представлений широкий асортимент готової фабричної меблів високої якості: https://mebellavka.com.ua/kabinety_i_biblioteki.html.

Поради щодо вибору предметів інтер’єру

Дизайнери рекомендують вибирати для обстановки кабінеті меблі в стриманих строгих тонах. Деревні відтінки, монохромні сірий, бежевий або білий колір вважаються класичними варіантами, не відволікають від робочого процесу і надають офіційний вид. Серед стилів інтер’єру найбільш затребуваними вважаються класичний і мінімалізм. Часто потрібні предмети повинні розташовуватися безпосередньо в робочій зоні, на відстані витягнутої руки. Перерахуємо поради щодо вибору основних меблів для кабінету:

Стіл. Цей предмет інтер’єру грає чільну роль, адже саме за ним доведеться проводити більшу частину робочого дня. Стільниця повинна бути великою, щоб на ній було зручно сортувати документи і проводити інші щоденні маніпуляції. Для розміщення оргтехніки варто передбачити додаткові консолі, ніші, тумби. Обов’язкова наявність невеликих ящиків для зберігання канцелярії та інших дрібних предметів, документів.

Крісло. При сидячій роботі цей предмет меблів відповідає за самопочуття свого володаря. Крісло має бути затишним, з підлокітниками і з жорстким каркасом, який утримує корпус тіла в правильному положенні. Звернути увагу варто і на можливість регулювання висоти сидіння, можливість повороту. При наявності коліщаток можна долати невеликі відстані (від столу до принтера, наприклад), не встаючи.

Система зберігання. Шафи і стелажі незамінні для зберігання книг, документів, папок. Там же можна помістити рамки з сертифікатами або дипломами, нагородами – зробити «стенд досягнень». Шафа встановлюють біля стіни, а його глибина не повинна перевищувати 30-40 см. Це оптимальний показник місткості з можливістю економії площі кімнати.

Зона відпочинку. При наявності вільного місця в кабінеті стоїть поставити невеликий диван або пару крісел для клієнтів, а також невеликий журнальний столик.