Від дизайну дому багато в чому залежить настрій його мешканців, їх комфорт і безпека. Тому варто особливо відповідально підходити до питання оформлення приміщень. Особливої ​​уваги потребують меблеві гарнітури, які прикрашають кімнати і роблять їх більш функціональними.

Щоб розібратися з тим, які меблеві гарнітури підійдуть для оформлення конкретного приміщення, необхідно уважно вивчити його стилістику. При цьому важливо враховувати матеріали, використовувані в процесі обробки приміщень, їх колірну гамму і фактуру.

Меблі в стилі арт-деко

Стильовий напрям арт-деко має на увазі наявність в інтер’єрі вишуканих предметів предметів розкоші. При виборі меблевих гарнітурів для стилю арт-деко рекомендується віддати перевагу оригінальним і незвичайним моделям. Що стосується матеріалу оббивки і каркаса, то це можуть бути:

  • натуральне дерево;
  • шкіра;
  • парчева тканину;
  • замша.

Сучасні виробники в процесі виготовлення меблів в стилі арт-деко використовують такі методи, як фігурна різьблення і позолота. Завдяки цьому гарнітури виглядають дорого, але не химерно.

Меблі в стилі бароко

Меблеві гарнітури в стилі арт-деко і бароко мають схожі риси – наявність великої кількості оригінальних і кидаються в очі деталей. Характерними елементами, якими відрізняється меблі в стилі бароко, є:

  • велика кількість світлих відтінків;
  • наявність позолочених деталей;
  • використання натуральних дорогих матеріалів.

Найчастіше меблі в стилі бароко має світлі відтінки. Також вона володіє масштабними розмірами, а тому її рекомендується встановлювати в просторих приміщеннях з високими стелями.

Вибрати і замовити банкетку і пуф  можна на сайті спеціалізованого магазину, співробітники якого підберуть меблеві гарнітури, які відповідають усім вимогам клієнта. При необхідності меблі буде виготовлена ​​за індивідуальним замовленням, що дозволить гармонійно встановити її в будь-якому приміщенні.

Важливо розуміти, що описана меблі вписується виключно в інтер’єр, виконаний в стилі бароко і арт-деко. Тому з такими гарнітурами не рекомендується експериментувати, адже в іншому випадку вони будуть виглядати по чудернацьки і не зможуть стати прикрасою приміщення.