Як підібрати міжкімнатні двері? Які вибрати міжкімнатні двері? Як вибрати колір міжкімнатних дверей? Глухі або засклені міжкімнатні двері? Распашні або розсувні міжкімнатні двері?

Ці питання задає собі кожен, хто почав ремонт у квартирі. При виборі міжкімнатних дверей необхідно враховувати цілий ряд критеріїв.

Найбільший вибір міжкімнатних дверей ви можете знайти за посиланням: http://dveri-pol.com.ua/doors/mezhkomnatnye-dveri

1. Распашні або розсувні.

Кожній людині звичніше користуватися звичайними дверцятами. Вони легкі в зверненні, легко відкриваються, в них просто вмонтувати замок або засувку. Єдиним недоліком є необхідність в наявності простору для відкривання дверей.

Якщо ж є пара дверей, які використовують один простір для відкривання, то відбувається конфлікт дверей. Вони б’ються між собою і приносять масу незручностей. Навіть переважування дверей на іншу сторону не завжди вирішує проблему, а часто робить використання внутрішніх дверей досить незручним.

В такому випадку є вихід – установка зсувних дверей. Вони, звичайно складніше в установці, більш гучні і менш звичні. Але найчастіше їх використання вельми виправдано.

2. Глухі або зі склом.

Глухі двері є сенс ставити в кімнати, в яких є своє природне освітлення. Наприклад, в спальню. Крім того, спальня є тією кімнатою, куди не повинен проникати зайвий шум або світло з інших кімнат.

Якщо ж у вас є кімната, в якій немає природного освітлення, тобто вікон,
наприклад передпокій, то в таку кімнату слід ставити міжкімнатні двері зі склом.
Дуже гармонійно виглядають парні засклені двері.

Парні двері глухі взагалі встановлювати не потрібно – буде дуже грубо і непривабливо.

3. Кольорова гамма.

Двері за кольором необхідно підбирати, виходячи з особливостей інтер’єру вашого житла. Якщо ж ви ще не визначилися в точності, що вобщем-то неправильно, або якщо ви з часом збираєтеся міняти колірну гаму, наприклад шпалер, то краще підбирати двері з «універсальним» кольором.

Для себе я таким кольором визначив «світлий бук». Він м’який по сприйняттю, не дуже світлий і не темний. Крім того, в кольоровій гамі деревної фактури світлого бука присутні і червонуваті і коричневі і зелені вкраплення крім основного жовто коричневого. Такий колір дверей буде добре гармоніювати з усіма кольорами, мабуть, крім синього.

Не варто в разні кімнати ставити двері різних кольорів. Це «рве» житло, руйнує відчуття цілісності. Є сенс встановлювати міжкімнатні двері іншого кольору тільки в спеціальні приміщення або в приміщення, яке вам необхідно виділити.

5. З готовим покриттям або під фарбування.

Найбільш гармонійно, акуратно і красиво, природно, виглядають двері під природний колір деревини. Двері під фарбування слід встановлювати в основному в спеціальні приміщення – ванну кімнату, туалет.

Або в тому випадку, коли загальний дизайн інтер’єру вимагає дверей, пофарбованих якимось особливим чином або в специфічний колір.

Ще один секрет, який не всі знають. Білі міжкімнатні двері – ці двері погрунтовать і готові під фарбування. Це не білі двері. Їх обов’язково треба фарбувати.

6. Особливо необхідно сказати про двері-гармошки.

Це специфічні двері, які встановлюються там, де немає місця ні для орних дверей, ні для розсувних міжкімнатних дверей. В такому місці встановлюються міжкімнатні двері-гармошка. Про них слід сказати, що вони досить гучні і займають простір в дверному отворі.