Основним завданням освітлення є забезпечення достатньою кількістю світла приміщення. Штучне освітлення, як правило, ми отримуємо через світильники, люстри, бра. Крім цього, дані елементи освітлення забезпечують будинок комфортом і створюють своєрідний декор.

Організовуючи певні зони відпочинку в будинку, буде потрібно певний освітлення, яке може бути забезпечено за допомогою стельових світильників. Відмінно підійдуть для гарного освітлення світильники на стелю, які можуть підійти для різних видів стель. Розглянемо стельові світильники та їх види:

  • Традиційним варіантом стельового світильника може бути підвісна люстра. Прилад кріпиться до стелі за допомогою пружини або ланцюга, розташовуючись при цьому на певній відстані. Такий світильників різниться розміром, текстурою, конструкцією. Наприклад, в великогабаритні кімнати відмінно підійде люстра з кришталю. Для невеликих кімнат також може підійти підвісний світильник, але він повинен бути дуже компактним. Залежно від виду плафона буде світло прямий або розсіяний.
  • Можна розглянути варіант накладних світильників. Вони мають форми тарілок і плоску конструкцію, яка кріпиться до основи стелі. Для невисоких стель це ідеальне рішення. Як і підвісні світильники накладна форма може бути різною за формою, розміром і з різними дизайнерськими елементами.
  • Для створення своєрідного висвітлення можна зробити вбудовується освітлення. Такий світильник монтується в конструкцію стелі, як натяжної, так і підвісної. Такі світильники не займуть багато місця, будуть розташовуватися на рівні стелі. Вбудовані світильники починаю набирати обертів популярності.
  • Гнучкі стельові світильники представлені у вигляді світлодіодним стрічки, яка представляє собою своєрідний декор приміщення.

Підводячи підсумки, можна сказати, що стельові світильники необхідно вибирати в залежності від розмірів і загального інтер’єру приміщення. Будь-який магазин представить Вам широкий асортимент цікавих світильників.