Металочерепиця – це сучасний покрівельний матеріал, який відповідає всім вимогам якісного покрівельного матеріалу. Металочерепиця зносостійкий, міцний і довговічний матеріал. З

Зовнішній вигляд і форма металочерепиці нагадують класичну черепицю. Сучасний варіант надає собою металевий лист, який покритий спеціальним покриттям з полімеру. Матеріал має ряд переваг. Найголовнішими перевагами можна вважати невелику вагу і низьку ціну. Так само основною перевагою є те, що даний матеріал не піддається змінам під впливом сонячних променів. Легкість конструкції позитивно впливає на монтаж металочерепиці. Монтаж даного покрівельного матеріалу не викликає ускладнень. З основних плюсів використання даного покрівельного матеріалу, так само можна виділити зносостійкість і довговічність конструкції. Купувати металочерепицю досить вигідно, хоча ціна перевищує деякі покрівельні матеріали. Але наступні витрати багато в чому окупаються.

Установка металочерепиці відбувається дуже швидко, майстри по установці і монтажу не беруть високу плату за дану послугу. Установку даного покрівельного матеріалу можна виконати в будь-яку погоду. Так як листи легкі і невеликі, то відрізати їх на потрібне місце не складе труднощів.

Легка вага металочерепиці істотно знижує вимоги до бічних конструкцій будівлі і до фундаменту. Це не означає, що збираючись зводити будинок, необхідно розраховувати на покрівлю і виходити з цього. Фундамент будинку, несучі стіни і інші конструкції, які відповідають за міцність будівлі, що зводиться, повинні бути зроблені за всіма правилами.

Металочерепиця не береться впливу сонячних променів або низьких температур, так як металочерепиця багатофункціональна. Матеріал не піддається корозії. Експлуатаційні властивості дуже високі, тому що матеріал виготовлення відповідає всім вимогам якості.