Економісти підрахували, і прийшли до висновку, що сучасний світлодіодний світильник є найбільш ефективним і економічно доцільним видом електроосвітлювальної апаратури.

За підсумками порівняння з лампою розжарювання і галогенними лампами, світлодіоди виявилися найефективнішими в технічному відношенні, і вигідними в частині тривалості терміну експлуатації. Щоб вибрати для будинку світлодіодний світильник. Слід спочатку ознайомитися з порядком вибору даної продукції, і дізнатися, за якими параметрами проводиться вибір товару.

Одним з найважливіших критеріїв вибору є потужність LED лампи. Чим більше обсяг споживаної енергії, тим сильніше ефективність освітлення. Потужність необхідної світлодіодної лампи розраховують, виходячи з потужності поточної лампи. Наприклад, якщо в даний момент в приміщенні використовується лампа розжарювання потужністю 75 Вт, то необхідна потужність світлодіода буде менше в 7 разів, тобто не більше 10 Вт.

Економія від заміни ламп розжарювання на світлодіоди, думається, очевидна з наведеного прикладу. Лампи світлодіодні можна купувати різної напруги:

  • 12 В (для приміщень з високими показниками вологості);
  • 220 В (для приміщень зі звичайними показниками вологості повітря).

Яку яскравість світла вибрати для будинку?

Щоб в приміщенні було комфортно перебувати, не обов’язково купувати лампи з денним світлом. Для стандартного використання цілком підійде яскравість в діапазоні 2700 – 3000 К. На упаковці таких ламп і світильників зазвичай пишуть: «теплий білий». Різьба на цоколі повинна відповідати тому розміру або виду, який використовувався для освітлення кімнати раніше. Наприклад, якщо раніше був встановлений цоколь Е27, то і світлодіод слід підібрати з таким же цоколем. Для точкових світильників підійде цоколь GU 5.3. Для нічних світильників і настінних бра підійде різьблення цоколя Е27 і Е14. Якщо вести мову про форму лампочок, то він і можуть бути найрізноманітнішими: круглими, грушоподібними, витягнутими і т. п.

Більш докладно про вибір світлодіодних світильників для будинку можна прочитати на офіційному сайті продавця або виробника даної продукції.