Кожна кімната в житловому приміщенні повинна бути затишною і комфортною. Кожна деталь важлива. Навіть найдрібніша деталь може створити неповторну атмосферу для комфортного відпочинку і сну. Створюючи інтер’єр у спальні, варто задуматися, які приліжкові килимки необхідно підібрати.

Вибираючи приліжковий килимок, варто врахувати такі параметри, як: форма, забарвлення, матеріал, і звичайно, розмір.

Форма килимка – це головний критерій вибору. Обрана форма може заряджати різною енергетикою предмет, так говорять захоплені системою фен-шуй. Для стану спокою варто підбирати овальну або круглу форму. Крім того, така форма килимка дозволяє розділити кімнату на зони. Що стосується килимків прямокутної форми, то вони також будуть створювати свій стиль надаючи строгість і чіткість ліній. Прямокутні килимки підходять для різноманітного інтер’єру і стилю.

Інший чимало важливий критерій – це розмір. Розмір килимка дозволяє виділяти свою зону поблизу ліжка, а також купувати великий килимок для маленької кімнати або маленьку модель для великої кімнати буде недоцільно.

Фактура і матюкав прикроватного килимка також важливі, як розмір і форма. Затребуваними вважаються моделі з хутра та вовни, в’язані і з різною довжиною ворсу. Безсумнівно, вовняні килимки забезпечать тепло для ніг, а ось килимки хутряні і з подовженим ворсом, крім тепла, додадуть витонченості, м’якості і естетичності.

Колір килимка дозволить додати якийсь акцент в загальний дизайн. Дизайнери радять купувати моделі світлих відтінків для візуального збільшення кімнати. Пастельні, ніжні відтінки ідеально підходять для класичної спальної кімнати. Як відомо, такі тони дозволяють відновити емоційний стан, позитивно впливають на психіку людини, і що дуже важливо, не дратують в кінці важкого робочого дня. Але якщо, кімната має своєрідний дизайн, то можна розглянути моделі таких відтінків, як: рожевий, червоний, жовтий і т. д.

Але, прогрес не стоїть на місці, в продажу є килимки інноваційні. Це може бути килимок з підігрівом, що дуже актуально в зимовий час при холодному статевому покритті. Є варіант килимок – будильник, який заводиться на певний час і поки не встанеш на нього щільно ногами, він не припиняє працювати. Погодьтеся, дуже корисний килимок для любителів поспати.

Вибираючи приліжковий килимок, прислухайтеся до своїх відчуттів і емоційного стану, а також не забувайте про дизайн своєї кімнати.