Садові меблі – це комфорт і затишок вашого будинку. Вони дозволяють зробити ваш відпочинок набагато приємнішим. Сьогодні їх виготовляють з різних матеріалів, створюючи при цьому справжні шедеври.

Так меблі з металу добре може комбінуватися з деревом. Концепція застосування сучасних технологій і матеріалів дає можливість створювати дуже красиві вироби.

Починаємо майструвати

Перед тим, як починати робити меблі, потрібно визначитися з тим, що саме ви хочете бачити у себе на ділянці. Потім слід вибрати матеріал, який ідеально підійде для того чи іншого виробу. Для цього можна використовувати:

  • метал;
  • інші будматеріали (ДСП, МДФ та ін.);
  • комбінація вищевказаних матеріалів.

Щоб виготовити меблі з дерева, слід ретельно підбирати сам матеріал. Воно повинно бути не пошкодженим комахами, без гнилі та інших дефектів. Наприклад, лавочку можна зробити декількома способами:

  • Найпростішим вважається звичайна конструкція з ніжок, на які набивають дошку. Також можна прикрасити її за допомогою якихось візерунків з різьби.
  • Часто в якості основи для лавки беруть дві колоди з дерева невеликої довжини. На них поперек кріпиться розпиляний навпіл кругляк. Друга частина колодки використовується в якості спинки.

Меблі з металу

Такий вид меблів зарекомендував себе дуже добре. Вона дуже довговічна і не втрачає своїх якостей після закінчення часу. Для виготовлення даних конструкцій використовують металеві трубки, невеликого діаметру.

Щоб зігнути їх і надати їм форму потрібно наповнити їх піском, нагріти і після чого надати їм певний вид. З’єднати всі частини можна різними способами, але самим надійним вважається зварювання.

Дуже красиво виглядає ковані меблі. Для її виготовлення вам буде потрібно спеціальні металеві заготовки, які потрібно також нагрівати і надавати їм форму. Таким методом можна зробити красиві ніжки для стільців і столу, а зверху використовувати дерево або скло.

Ковані меблі буває різних типів, від столів до різних альтанок та інших виробів. Найголовніше при виготовленні це правильне з’єднання всіх комплектуючих, ну і звичайно фантазія, яка дозволить зробити щось унікальне.

Комбінуючи і експериментуючи з різними матеріалами можна створити воістину досконалу, зручну і функціональну садові меблі на будь-які випадки життя.