Облаштування та дизайн інтер’єру будинку можуть багато розповісти про звички і характер свого господаря.

Наприклад, вітальня в стилі Лофт говорить про те, що її власник натура тонка і творча. Незважаючи на те, що цей стиль виник порівняно недавно, приблизно в 50-60-х роках минулого століття, він міцно прижився в побуті.

Стиль Лофт зовні злегка недбалий, нарочито неохайний: цегляні стіни, фрагменти труб і комунікацій поєднуються з ультрасучасними меблями і побутовою технікою. Для цього стилю переважно великий простір, високі стелі і великі вікна, тому будинок, оброблений відповідно до цього стилю буде виглядати набагато виграшніше, ніж квартира-студія. Хоча кожен варіант має свою перевагу.

Особливості обробки і меблювання вітальні

Меблі в стилі Лофт може бути якою завгодно. Основні критерії вибору: простота, зручність і великі габарити, так як в цьому стилі вона використовується для зонування простору. Слід уникати занадто химерною меблів, з нальотом буржуазності. Переважно всього використовувати таку обстановку:

  • меблі найкраще купувати на коліщатках, щоб її можна було міняти місцями, таким чином зони вітальні теж будуть змінюватися, що внесе додаткову родзинку;
  • стелажі або полки краще металеві та відкриті;
  • побутова техніка повинна бути суперсучасної, наприклад плазмовий настінний телевізор або акустична система останньої моделі, суперсучасний комп’ютер і т. п .;
  • наявність предметів з нальотом старовини. Це може бути стара скриня з металевими, проржавілими елементами отелкі, крісло-качалка, старенький столик. Не слід нести в будинок різну мотлох, речі можуть бути новими, але грамотно постареним.

Кольорове рішення вітальні може бути в різному виконанні. Непогано, можна сказати багато, буде виглядати білий колір, але слід пам’ятати, що стіни, стеля та підлога повинні відрізнятися, колір може бути один, а відтінки різні. Це допоможе уникнути ефекту коробки, що ніяк неприйнятно в цьому стилі. Пол повинен бути, безумовно, темного кольору (чорного, коричневого та ін.).

Слід зробити кілька помітних акцентів. На стінах – цю роль прекрасно виконують картини. Якщо акцентувати увагу на меблях, це диван з яскравою оббивкою – це те, що треба!

Стиль Лофт дає простір для фантазії, яка може бути, практично, безмежною! Не бійтеся фантазувати – це окупиться сторицею.