У кожній спальні на приліжкових тумбочках зазвичай стоять світильники. Звичайно ж, їх потрібно підбирати в одному стилі з інтер’єром кімнати. Але вони необов’язково повинні бути однаковими. Якщо світильники різні, то це показує, що спальня для двох, і, хоча у цієї пари багато спільного, все ж кожен з них – це індивідуальна особистість зі своїми уподобаннями.

Незамінний предмет меблів в спальні – це шафа-купе. У його середній частині можна без праці влаштувати невеличкий «робочий куточок». Стільницю і полки можна прикріпити за допомогою таких же металевих стійок, що були використані для всієї системи зберігання. Полиці і стільниця виготовлені з матеріалів контрастного кольору і є яскравою плямою інтер’єру.

Лаконічні форми меблів, обробленою шпоною венге, навівають нам японською культурою. Гармонійно вписується в інтер’єр підвісний РК-телевізор, розташований над комодом. При його плоскому екрані він цілком поміщається над вузьким комодом. А над телевізором, на підвісній полиці, розташовується інша техніка.

А цей незвичайний і багатофункціональний столик дуже зручний у використанні. Він забезпечений роликовими колесами і відмінно підходить для сніданків або вечірніх чаювань. У шухлядці столика можна помістити косметику або письмове приладдя, а на нижню полицю покласти книги. І, звичайно, він просто незамінний для роботи з портативним комп’ютером.

Ліжко, встановлена ​​посеред кімнати, додасть спальні урочистий вигляд. Над узголів’ям розташований екран з гіпсокартону, закріплений на металевому профілі. Він виступає на 5 сантиметрів від стіни, що дозволило розмістити за ним приховане освітлення. Її можна використовуватися замість каганця, так як вона неяскрава і не б’є в очі.

Поверхня екрану обклеєна шпалерами, тон яких збігається з кольором стін, але відрізняється тисненим орнаментом. Стіни, підлога з паркетної дошки, довговорсове килим, штори і шафа-купе витримані в перлинно-сірій гамі. Меблі: ліжко, приліжкові столики, стільниця, полки і комод – контрастного кольору венге, а аксесуари – яскравого бірюзового. Ця бірюза надає інтер’єру вишуканість і неповторність.