Міжкімнатні двері зі склом здатні додати будь-якому приміщенню додатковий затишок, підвищують рівень освітленості у приміщенні і візуально розширюють його площу.

Велика кольорова палітра від світлих до темних відтінків дозволяє використовувати їх як для оформлення приватних будинків і квартир, так і для комерційних приміщень. Особливо добре такі моделі виглядають в інтер’єрах, оформлених в сучасному стилі. У деяких людей вони створюють відчуття незахищеності. Тому якщо ви плануєте замовити засклену міжкімнатні двері, щоб облаштувати своє житло, краще вибирати моделі з матовими або тонованими стеклами, що забезпечують необхідне усамітнення.

Переваги міжкімнатних дверей зі склом

Сучасні конструкції володіють стильним дизайном, високою міцністю і практичністю. Їх складно розбити і пошкодити, завдяки спеціальній технології виготовлення і застосування триплекс, розжареного або мателюкс скла. Тому двері можна встановлювати в житлових приміщеннях, де є маленькі діти або тварини. При цьому не потрібно турбуватися, що конструкція буде пошкоджена.

До найбільш важливих переваг, які відрізняють міжкімнатні двері зі склом, відносяться:

  • Стійкість до ультрафіолету – двері зі скла не розсихаються і не вигорають при впливі на них сонячних променів.
  • Прозорість скла забезпечує додаткове світло в приміщеннях.
  • Стійкість до перепадів температур, що дозволяє встановлювати двері в приміщеннях з підвищеною вологістю.
  • Збереження форми і розміру протягом усього терміну експлуатації дверей.
  • Естетичність, що дозволяє реалізувати будь-які творчі задуми.
  • Простий догляд. Щоб вироби зберегли свій первісний вигляд протягом довгого часу, досить просто регулярно проводити чистку, використовуючи звичні методи і засоби. Такий тип дверей відрізняється тим, що не притягає пил і бруд, що забезпечує легкість підтримки чистоти.
  • Якщо двері мають велику кількість вставок зі скла, то вони здатні візуально збільшити простір і пропускати більше сонячного світла. Вітражне скло в конструкціях урізноманітнюють будь-які інтер’єри приміщень.