Проявивши трохи фантазії і винахідливості, використовуючи поради тих, хто точно знає секрети правильного планування і оптимізації простору в будинку, ви зможете створити дійсно зручну вітальню, нехай навіть вона не відрізняється великими габаритами.

Простір і зручні меблі

Вітальня кімната планується таким чином, щоб в ній могло збиратися багато людей одночасно, будь це приїзд гостей, прихід родичів або просто наявність великої родини. У такому приміщенні повинно бути досить меблів, щоб змогли розміститися всі мешканці будинку або ж гості. Але разом з тим, ви повинні бути готові в будь-який момент забрати ці меблі, якщо раптом ви захочете влаштувати вечірку з танцями. Рада в такому випадку простий: при виборі меблів для вітальні краще вибирати меблі моделітрансформер, щоб ви в будь-який момент могли її зібрати і звільнити місце під танцпол.

Перепланування

Якщо ваше приміщення під вітальню недостатньо велике, то можна замовити перепланування. Природно, попередньо варто порадитися з фахівцем. Вітальню завжди можна переробити під студію, в такому випадку в ній можна буде розставити необхідні меблі і все одно залишиться багато місця.

Якщо у вітальні необхідно розмістити робоче місце з комп’ютером, воно повинно знаходитися де-небудь в кутку кімнати, щоб не «красти» простір у інших мешканців квартири.

Економія місця в будинку

Якщо у вас приватний двоповерховий будинок, в якому сходи йде через вітальню, то робочий кабінет можна зробити під сходами, що буде дуже оригінально, а працююча людина зможе усамітнитися і залишитися один в тиші.

Підбірка супутніх атрибутів

Одними з найбільш необхідних речей у вітальні кімнаті є диван і телевізор. До вибору дивана потрібно підходити більш відповідально: бажано, щоб меблева фурнітура для диванів була на коліщатках, тоді меблі можна буде швидко переміщати (а в вітальні це доводиться робити часто). Телевізор можна повісити на стіну, щоб він не займав місце в кімнаті.

Не забудьте про дітей

Якщо в будинку є діти, то їх увагою обділяти ні в якому разі не можна. Дитяча кімната – це, звичайно. добре, але малюки дуже часто люблять проводити час в залі зі своїми батьками, тому для них потрібно зробити окремий куточок у вітальні з м’яким покриттям підлоги. Тому підійдіть до вибору килима з усією відповідальністю, щоб було приємно не тільки дітям, а й усім членам сім’ї.