Цікаве планувальне рішення має однокімнатна квартира з кухнею-вітальнею. Незвичайне поєднання зони готування і відпочинку дозволяє отримати більше простору, який можна використовувати на свій розсуд.

Додатково усувається стіна, яка також займає квадратні метри, в той час як вивільнені простір краще використовувати для прямого призначення.

Переваги проживання в квартирі з кухнею-вітальнею:

  • Більша зручність при готуванні їжі. Для приготування їжі формується збільшений простір.
  • Візуальне збільшення квартири. Обмежена кількість кв. м характерно для малогабаритного житла, але за допомогою даного ефекту можна уникнути почуття обмеженості і обмеженості простору.
  • Зручність спілкування. Знаходження гостей і господарів в одній кімнаті дозволяє нікому не випадати з процесу комунікації.

В однокімнатній квартирі з кухнею, суміщеної з вітальнею, можна легко поставити великий стіл, в той час як в нерухомості з малою кухнею подібне оснащення неможливо з технічних причин.

У квартирі також можна легко встановити телевізор в зручній позиції – так, щоб його можна було побачити з кухонними області. У певному житло можна навіть інтегрувати лоджію в зону для проживання.

Візуально розділити ці місця можна різними способами – від установки огораживающей меблів і акваріума до реалізації статевих і стельових поверхонь з різним колірним декором.

За фактом однокімнатна квартира з кухнею-вітальні називається студією, в якій присутня повна спільність простору (за винятком туалету і ванної кімнати).