На даний момент, більшість меблів виготовляються з деревинно-стружкових плит. Такі меблі дешеві і легкі.

Така тенденція пішла ще з минулого століття. На той момент, було дві проблеми: величезні ціни на дерев’яні меблі і величезна кількість відходів після напоготові дерев’яних меблів і не тільки. Надалі, почали різними шляхами обходить цю тенденцію.

В першу чергу, один німецький майстер придумав, як можна зменшити вартість на меблі і до того ж позбудеться такої кількості шлаків і відходів. Він придумав створювати деревні плити з відходів. Таким чином, виходило дешеве і просте виріб, яке відрізнялося простотою обробки і збірки. І в певний момент меблів з деревостружкових плит стало настільки багато, що відсоток відходів, які до цих пір не йдуть на виготовлення різної плиткової продукції, становить менше шести відсотків. Але у таких меблів є безліч різних недоліків. Вона дуже недовговічна, а при врахуванні того, що багато меблевики роблять її вкрай неякісно, ​​вона взагалі не може прослужити навіть кількох років. Саме тому зараз знову почала продаватися меблі з деревного масиву, яка відрізняється гарною якістю.

Столярні майстерні вкрай популярні і тільки деякі з них є дійсно якісними. Більшість різних майстерень роблять, хоч і не погану, але все ж посередню продукцію. Взагалі, деревне масив відрізняється цікавими характеристиками, які можуть вас залучити. Давайте їх і розглянемо.

Переваги меблів з деревного масиву:

  • Довговічність. Натуральне дерево набагато довше живе, в порівнянні з деревно-стружкової плитою і тому подібними. Вся справа в тому, що дерево набагато гірше вбирає вологу. Та й при усмоктуванні не відбувається розкладання і розлому.
  • Зовнішній вигляд. Сам по собі плитковий матеріал покритий спеціальним покриттям, яке володіє імітацією деревного орнаменту. Але ось натуральне дерево набагато красивіше і зручніше.
  • Стійкість. Дерево міцніші порівняно з плитами, так як не має будь-яких склеєних частин. Це дійсно зручно, адже міцність підвищується більш ніж в два рази.
  • Варіативність. Дерево набагато більш різноманітне, по частині різних вирізів, профілів і тому подібного. Завдяки цьому можна купити неймовірно гарні меблі.