Купівля вікон є однією з найбільших витрат при будівництві будинку.

Можна відвідати численні салони, щоб порівняти один з одним пропозиції різних виробників і вибрати рішення, найбільш відповідне вашим очікуванням, а також кращі пропозиції. Не завжди, якщо виникає необхідність оновлення, потрібно витрачатися на нові віконні конструкції: іноді досить відремонтувати старі. На жаль, недосвідчені будівельники часто зіставляють один з одним зовсім незрівнянні пропозиції. В результаті, не дивлячись на багато годин, присвячених ретельному вивченню, їм не завжди вдається зробити оптимальний вибір.

Які критерії для оцінки вікон? Як вибрати правильні моделі вікон? Що шукати в системах оцінки, щоб вибрати найбільш підходящий варіант?

Монтажна глибина

Властивості системи в значній мірі визначає профіль, на підставі якого робиться конструкція. Профілі відрізняються глибиною установки (70 мм, 82 мм, 90 мм), які відносяться до числа камер і впливають на експлуатаційні характеристики вироби і її теплоізоляцію. Завжди порівнюються один з одним на основі профілів вікна однакової ширини. Короткий опис системи 70 мм і 90 мм не буде авторитетним порівнянням. Ширина рами особливо важлива, якщо планується використання скла з особливими властивостями, наприклад, звукоізольовані і з підвищеною стійкістю до пробою. Такі пакети з-за своєї конструкції значно більше, в результаті чого несумісні з вужчими. Профілі до 70 мм здатні вмістити пакет з шириною 42 мм і 90 мм – 50 мм.

Кількість камер в профілі

Ширина профілю говорить про кількість камер, такі вікна досягають кращу теплоізоляцію. Це ширина профілю, а не кількість камер визначається продуктивністю по теплоізоляції. На жаль, буває так, що число камер множиться штучно – в результаті додаткових розділів, але без розширення його. Така зміна не призводить до будь-якого способу поліпшити коефіцієнт теплопередачі.

Слід зазначити, що в коефіцієнті опис вікна «U» з’являється в декількох місцях. «Південь» – це фактор, який описує властивості скління, «Uf» – рамка, в той час як значення цього параметра для всього вікна, визначається як символ Uw.

Покриття

При пошуку енергоефективних вікон повинні ви повинні шукати ті, які будуть оснащені найбільш вигідними параметрами Ug. Економічні пакети складаються як мінімум з трьох стекол, і простір між ними заповнений інертним газом. Дорожчі варіанти покриті різними типами покриттів, наприклад, сонцезахисний крем, захищає приміщення від перегріву. Ці вали вибірково проникною для теплового випромінювання і дозволяють, тим самим, досягати економію тепла з сонячного випромінювання.