На сьогоднішній день найпопулярнішими предметами в інтер’єрі є дивани-ліжка. Популярність їх в тому, що вони мають велику різноманітність за будовою, формою і розмірами.

Такі меблі зручна і надійна і кожна людина зможе вибрати для своєї квартири або будинку, такі необхідні крісло-ліжко або диван-ліжко. Для початку вам варто тільки вирішити, на чому будете заощадити: на місці для відпочинку та сну або на місці в квартирі.

У першому випадку вам підійде диван, який перетворюється в красиву широку ліжко. Другорядним є те, що такий диван-ліжко може займати занадто багато місця як в зібраному, так і розібраному вигляді. Але якщо ви спите тихо, практично не рухаючись, вам тоді підійде економне, вузьке і компактне, навіть в розібраному вигляді, крісло-ліжко.

Найнеобхіднішої диван-ліжко є в квартирах з невеликою площею, де з’єднані разом в одну кімнату вітальня і спальна кімната. Але, для початку, щоб ви з комфортом могли розташуватися на даній ліжка, з неї слід прибрати, заздалегідь, ліжко. Але часто ліжка ви просто накриваєте пледом, які зісковзують на підлогу. Що ж робити з зовнішнім виглядом вашої кімнати? Зазвичай, м’які дивани мають ящики, куди щоранку укладається ліжко. Щоб не псувати зовнішнього вигляду кімнати, запросто можна обійтися і без пледа або покривала. На сьогодні диванні оббивки вражають погляд своєю вишуканістю.

Диван-ліжка, зі шкіри, зустрічаються рідше, ніж дивани велюрові, так як прийнято вважати, що якщо у людини є гроші на придбання шкіряного дивана, значить він має в своєму розпорядженні фінансами і у нього є свій власний будинок. І в такому випадку – ліжко буде розташовуватися, точно в іншій кімнаті або ж на другому поверсі заміського будинку, а може і багатоповерхової квартири, яка розміщена в найдорожчому житловому комплексі.

Якщо ви вже чітко визначилися з вибором дивана-ліжка або крісла-ліжка, то напевно ви задумаєтеся і про механізм їх розкладання, і який вам підійде більше. До речі, розрізняються вони не тільки зручністю, але і своєю фортецею. Так само, варто вирішити, для кого він буде призначатися купується диван-ліжко, оскільки його механізм роботи може не підійти вашій дитині або дівчині.