Збираєтеся облаштувати спальню, то підходьте до вибору меблів уважно і з максимальною увагою. Правильно підібрані меблі для спальні – це гарантія комфортного відпочинку і затишку. Вченими доведено, що інтер’єр кімнати для відпочинку впливає на психологічний стан людини. Розглянемо основні критерії вибору меблів для спальні.

Основним елементом меблів в спальні є ліжко. Звичайно, вона повинна бути комфортною для сну і відпочинку, а також міцної і безпечної. Крім цього, її розміри повинні відповідати кімнаті і підходити під вашу комплекцію.

Якщо площа кімнати дозволяє, то ліжко можна розглядати будь-якого виду і розміру. У кімнаті скромних розмірів варто зробити виміри, згідно з якими вибирати ліжко. Що стосується технічної сторони, то каркас повинен бути металевим або дерев’яним. Підстава ліжка вважається міцним, якщо воно складається з ламелей.

Крім основного елемента – ліжка, варто подбати про вибір прикроватного набору, в який входять тумбочки, туалетний столик. Якщо окремо не виходить придбати, то в магазині завжди можна знайти комплект меблів, зроблений в єдиному стильовому рішенні.

У спальні буде доречний комод. Він місткий і функціональний. За зовнішнім виглядом комоди бувають різні, від простих до оригінальних. Крім цього, над комодом можна повісити дзеркало, що створить певний образ спальної кімнати.

Як правило, в спальні необхідно розмістити шафа-купе, звичайно, якщо дозволяє простір. У кімнаті маленького розміру не варто ставити громіздкі предмети меблів. Тут варто підійти до вибору меблів з особливою уважністю.

Вибираючи меблі, не забувайте про те, що вона не повинна містити неприємний запах і токсичні речовини. Виробники меблів можуть йти на хитрі виверти, щоб знизити собівартість вироби і додають не зовсім «правильні» речовини і елементи для створення меблів. Матеріал, що використовується для меблів повинен бути натуральним. Як правило, якісні меблі має сертифікат якості та відповідності всім нормам.

Що стосується відтінку меблів, то він повинен відповідати загальному інтер’єру і дизайну кімнати. Можна розглянути варіант класичних меблів, а можна і в сучасному стилі. Головне, щоб вам і вашим близьким було комфортно перебувати в кімнаті.