Вбудовані шафи-купе – це зручна і комфортна система для зберігання найрізноманітніших речей. Вони створюються спеціально для вас, з урахуванням всіх особливостей приміщення і декоруються під ваш інтер’єр.

Шафи-купе швидко і міцно зайняли свою нішу на меблевому ринку, змістивши звичайну і звичну всім модель з дверцятами.

Переваги вбудованих шаф-купе:

  • Стиль і краса;
  • Індивідуальний дизайн і оформлення;
  • Зручність і компактність;
  • Істотна економія місця;
  • Можливість корегувати його внутрішнє наповнення за ескізами замовника;
  • Підходять для будь-якого інтер’єру і площ.

Двері не відчиняються звичайним способом і тому економлять простір навколо шафи. Шафи купе мають розсувні двері, а значить, місце навколо нього можна заповнити будь-якими предметами і розмістити їх в будь-якому, здавалося б, незручному місці квартири. Навіть в кутку, використовуючи тим самим з користю весь простір приміщення.

Ще одна перевага полягає в тому, що їх можна зробити вбудованими, розташовані окремо чи вбудованими частково. У чому різниця між такими варіатнтамі?

Вбудовані шафи купе зазвичай не мають задньої і / або бічних стінок, що дуже сильно знижує їх вартість. Як правило, їх розташовують в ніші, яка і замінює собою корпус шафи.

Як виготовляють шафи-купе?

Найчастіше їх роблять на замовлення, строго за розмірами замовника. Це дозволяє не тільки ідеально вписати його в потрібне місце, але ігармонічно вписати його в інтер’єр.

Виготовлення шафи за індивідуальним замовленням дозволяє його майбутньому власнику вибрати будь-який колір і дизайн. А за допомогою сучасних технологій його можна зробити унікальним. Наприклад, нанести на фасади (двері-купе) будь-які малюнки або фотодрук, декорувати ротангу або шкірою. Така шафа-купе стане ексклюзивним акцентом приміщення і створить неповторний, інтер’єр, який не тільки радує естетичністю, але і вражає зручністю і комфортом кожен день.

Вбудовані шафи купе часто виготовляють високими – майже до стелі. Це дає можливість по максимуму використовувати корисну площу приміщення.

Наповнення та фурнітура

У них індивідуально все, в тому числі і наповнення. Його можна вибрати відповідно до ваших вимог. Наприклад, шафа в передпокої зручно оснащувати штангами для верхнього одягу і полицями для взуття, а можна відвести місце для пилососа або інших речей, які зазвичай зберігаються в цій кімнаті.

Якщо ви хочете встановити шафу-купе в спальні, дуже важливо продумати більше полиць і відділів для одягу. Штанги можна зробити телескопічними, з поворотно-висувним механізмом або статичними. Крім того, можна продумати спеціальне місце під прасувальну дошку або ще якісь предмети, які зазвичай важко де-небудь розмістити.

Отже, шафи-купе сьогодні дуже популярні. І замовити їх, не означає віддати данину моді. Шафи-купе – це ідеальний спосіб економії простору і створення індивідуального приміщення за вашими ескізами. Вони стали незамінними предметами меблів для будь-яких приміщень.