Передпокій – це приміщення з малою площею, розмір якого не можна назвати правильним. Саме тому освітлення тут залишає бажати кращого.

Варто відповідально поставитися до вибору люстри, адже з її допомогою можна позбутися від багатьох проблем. Отже, на що ж звернути увагу?

Варто брати до уваги розмір приміщення. Наприклад, для стель нижче трьох метрів необхідно купувати спеціальні світильники, які кріпляться на їх поверхню. Якщо в передпокої високі стелі, то можна робити вибір на користь підвісних варіантів. Однак таке приміщення рідко зустрічається.

У широкому коридорі можна відмовитися від світильників, повісивши на стіни елегантні бра. Уважно вибирайте місця їх кріплення, адже потрібно створити правильне і рівномірне освітлення.

У довгих коридорах не відбутися одним освітлювальним приладом. Доведеться купити кілька люстр, щоб домогтися максимального освітлення кожного куточка приміщення. Освітлювальний прилад для прихожей повинен бути досить потужним. Тільки так ви правильно оціните свій зовнішній вигляд перед виходом на прогулянку і приведете макіяж в порядок.

Яскравість люстри повинна відповідати підсвічуванні суміжних кімнат. Надто різкі перепади можуть нашкодити очам.

Якщо передпокій велика, то варто купити не тільки люстру, а й додаткові джерела освітлення. Наприклад, зробіть вибір на користь шафи-купе з підсвічуванням, який прикрасить ваш інтер’єр і створить рівномірне освітлення.

Переваги точкових світильників

У багатьох сучасних квартирах встановлені натяжні стелі. В такому випадку можна встановити точкові світильники, які мають ряд вагомих переваг:

  • дані вироби дозволяють економити електроенергію, тому ви не будете платити занадто багато за комунальні послуги;
  • точковим світильників не страшні механічні пошкодження, тому що в їх конструкції немає тендітних елементів;
  • якщо правильно користуватися виробами, то вони прослужать вам дуже довго;
  • точковий світильник ніколи не перегорить;
  • їм не страшні різкі зміни температурного режиму;
  • точкові світильники не надають небезпеки для здоров’я людини.

Це основні моменти, які стосуються вибору освітлювального приладу для передпокою. Якщо ви все зробите правильно, то зможете отримати максимум приємних вражень, адже освітлення перетворить ваш коридор до невпізнання.