МАФи цікавлять багатьох, оскільки є реальною можливістю для початку торгового бізнесу без багатотисячних вкладень. Невеликі кіоски після придбання слід доставити на конкретне місце. Перевезення павільйонів виконується вантажними тралами (платформами). Другою механічною одиницею, що бере участь у процесі, є потужний автокран: він переставляє кіоск на перевізну платформу та переміщує його на виділену ділянку.

Заміна, оновлення, вивіз

Буває, що змінюється точка встановлення чи формат торгівлі. І тоді знадобиться перевезення кіосків із заміною на більший магазин. Власник може вирішити замінити старий, що відслужив кіоск, новим або зайнятися іншим видом бізнесу. Тоді потрібно звернутися до транспортної компанії (наприклад, вантажне таксі у Києві «Давай Переїдемо»), замовивши відповідний автомобіль та вантажників.

Вміст павільйону теж потрібно привести у зручний вигляд. Товари, що продаються, упаковують, торгове обладнання у вигляді полиць, вітрин, стелажів розбирають. Холодильні шафи готують до перевезення таким чином, щоб не розбити шибки та внутрішнє освітлення.

Перший крок – пошук компанії

Замовлення вантажного таксі виконуйте у тій компанії, яка має власні, а не орендує потрібні транспортні одиниці. Є вузькопрофільні агенти ринку, що надають безпосередньо пасажирські чи меблеві перевезення. Вам підійдуть великі партнери, здатні надати і техніку, і навчений персонал (наприклад, «Давай Переїдемо»).

Другий крок – замовлення послуги

Спілкування з менеджером транспортної компанії допоможе вибрати підходящий транспортний варіант. Він підкаже, як краще підготувати майно, що транспортується, щоб уникнути псування і дефектів. Компанія в особі співробітників несе персональну відповідальність за кожну річ, що перевозиться.

Не забуваймо, що обладнання, яке працює при підключенні в електромережу, має бути від’єднане до моменту навантаження, а холодильні агрегати слід попередньо розморозити.

Третій крок – момент навантаження та перевезення

У день, коли заплановано перевезення павільйону, все має бути максимально підготовленим до виносу з магазину. Звільніть місце, щоб поруч із торговим об’єктом могла вільно розміститися навантажувальна платформа. Співробітники оперативно виносять торгове майно, для якого знадобиться окрема вантажівка, тому що на платформу ставлять лише сам кіоск.

Холодильні агрегати треба транспортувати виключно у робочому положенні. Фреон має підвищену плинність: при випадковому ударі об стінку автомобіля або помилково обраному положенні може з’явитися тріщина, яка розгерметизує весь контур. З цієї причини для транспортування використовують машини з м’якою оббивкою всередині і ременями, що фіксують положення вантажу.

Переїзд складу, виробничого цеху

Складські приміщення змінюють місце розташування в крайніх випадках. Має бути проведена велика внутрішня робота за участю рокл та навантажувачів, тривалим розбором стелажних конструкцій. Якщо планується, що до останньої можливості склад працюватиме, насамперед можна перевезти значні запаси та менш ходові товари.

На такий об’єкт знадобиться щонайменше одна бригада робітників-такелажників. Кожна упаковка та розібрана конструкція окремо маркується та пронумеровується, щоб швидко змонтувати на новому місці.

Зміна розташування виробничого цеху відноситься до досить складного і тривалого процесу, який може зайняти тиждень-два. Важливо грамотно організувати процес демонтажу та складування розібраного обладнання, товарних запасів, сировини, меблів. Призначається куратор, якому підзвітні всі групи, створені для реалізації швидкого переїзду.

Замовлення вантажного таксі для нічної роботи

Щоб виграти час, клієнти замовляють перевезення у неробочі години. Це зручно з позиції вибору короткого маршруту, відсутності дорожніх заторів, часу транспортування. Водій швидше здійснить перевезення, не затримуючись у дорозі. Він постійно перебуває на зв’язку з диспетчером, щоб у разі непередбачених обставин швидко отримати потрібне рішення. Якщо замовляється комплексна послуга, що включає розбирання, транспортування та складання складських конструкцій, то нічний період дозволить раніше розпочати роботу на новому місці.