Меблі для передпокою представлені ​​на ринку величезним  асортиментом, що відкриває перед споживачем відмінні перспективи вибору. Але зробити його правильно вдається далеко не всім.

Багато в чому через помилковість розставляння акцентів при оцінці характеристик виробу. Так, багато покупців орієнтуються виключно на вартість і зовнішній вигляд виробів, в той час як необхідно враховувати і багато інші нюанси і деталі.

І в першу чергу розмір предметів меблювання. Цей аспект не такий простий, як може здатися на перший погляд. Недостатньо просто розмітити комод для взуття або шафа для одягу в передпокої. Куди важливіше забезпечити комфорт і зручність її експлуатації і привабливість інтер’єру.

А це означає, що меблі для передпокою не повинна загороджувати прохід і захаращувати простір, яке в багатьох випадках досить обмежена. У таких ситуаціях більше підходять легкі, повітряні конструкції з відкритими полицями або дзеркальними дверцятами.

Колір також має значення. Візуально розширити простір здатні світлі відтінки. Саме тому багато споживачів вибирають саме їх в якості основного кольору предметів меблювання.

Але важливо не «переборщити», адже, якщо для обробки стін також були використані білі, бежеві, салатові та інші тони, меблі краще придбати контрастну – темну, компенсувавши її колір наявністю додаткового підсвічування.

Вибираючи описувані вироби, зверніть також увагу на матеріал їх виготовлення. Найдоступнішим варіантом є ДСП. Він має право на існування, але тільки за умови якщо клас плити високий.

Справа в тому, що у цієї сировини нижча емісія формальдегіду і, як наслідок, більш висока екологічна безпека.

Важливо також звернути увагу на вологостійкі характеристики ДСП, які у різних різновидів відрізняються. В умовах прихожих цей показник дуже значущий.

І все ж при наявності фінансових можливостей краще віддати перевагу більш міцним, зносостійким і надійним матеріалами. Таким, наприклад, як МДФ або цілісний масив деревини.

Не останнє місце в списки характеристик, які потребують обліку при виборі меблів для передпокою, займає також її функціональність.

Вона забезпечується багатьма способами – використанням легких кошиків для зберігання речей, ліфтових вішав з електричною системою приводу, що складаються полками для взуття та інше.

Головне, щоб виріб відповідало потребам всіх членів сім’ї і могло вміщати хоча б їх сезонний одяг та взуття, а також мала спеціальне місце для зберігання сумок, парасольок і інших аксесуарів.