Передпокій є свого роду візиткою міської квартири або заміського житла. Людина потрапляє в житлове приміщення через передпокій і саме по ньому оцінюється оформлення інтер’єру, а також комфорт і зручність всього житла.

Передпокій меблі, дизайн якої в першу чергу впадає в очі і впливає на оцінне сприйняття всього приміщення, при створенні інтер’єру, повинна підбиратися з особливою ретельністю.

В даний час, передпокої оформляються в самих різних стилях. Дизайн інтер’єру класичної прихожей, наприклад, має на увазі домінування в оформленні приміщення світлих тонів. Пол покривають міцним і практичним керамогранитом, а в оформленні стін, часто використовуються напівколони або молдинги. При такому дизайні приміщення, відмінно виглядатиме і розпис однієї зі стін під фреску.

У класичну передпокій, прекрасно впишеться гардеробна шафа (можна вбудований). Якщо даний предмет буде прихований від очей, то при оформленні середнього за розміром приміщення, він не порушить гармонії простору. Біля входу можна поставити витонченого виду банкетку, а настінне дзеркало, прикрасити кованими елементами.

Як джерела світла, в класичному стилі оформлення прихожей, краще використовувати масивну люстру, бра або ж вітражне вікно з підсвічуванням, розташоване на стелі. Передпокій меблі, дизайн якої витриманий в класичному стилі, не підійде для маленьких приміщень, т. К. Її навряд чи вдасться розмістити таким чином, щоб не виникало відчуття перевантаженості простору зайвими предметами.

Для передпокою, оформленої в сучасному стилі, як обробка підлоги використовується керамічна плитка. Колір цього матеріалу підбирається в тон підлогового покриття основного приміщення. Щоб внести в оформлення інтер’єру деяку різноманітність і задати декоративний мотив оформлення житла, за допомогою плитки для підлоги також може бути викладений орнамент. Стіни сучасної передпокої декоруються шпалерами, панелями ПВХ або ж штукатуркою. Кольорове виконання матеріалів повинно бути нейтральним (бежеві, сірі або пісочні відтінки).

Передпокій меблі, дизайн якої витриманий в сучасному стилі, передбачає наявність предметів, які не захаращують простір приміщення. Вибираючи, наприклад, шафа-купе, можна вирішити відразу кілька проблем, пов’язаних з невеликими прихожими, головна з яких – економія місця. При покупці шафи-купе, немає необхідності купувати тумби і вішалки, т. К. Він вміщує в себе і одяг, і взуття, і всі аксесуари.