Всі господині, які проводять багато часу на кухні, хочуть, щоб вона була красивою і функціональною і було комфортніше в ній перебувати.

Правильно обставлена ​​кухня, загальний вигляд і стильовий напрям будуть доставляти радість господині і заряджати на приготування чогось не звичайного і смачного.

Не варто забувати про загальні правила, які треба враховувати, коли плануєте ремонт на кухні або хочете купити нову кухонні меблі.

Розміри кухонної зони

Кухонну зону маленького розміру краще робити в світлих пастельних тонах. Не дуже яскраві візерунки розширять візуально простір маленької кімнати. Висоту стін збільшить карниз, встановлений під самою стелею.

Оформлення просторій кухонної зони набагато простіше. Тут можна дозволити собі поєднання темних відтінків зі світлими, вони поставлять ритм інтер’єру і виключать нудний дизайн. Не бійтеся встановлювати панелі і темні меблі, в великих кухнях.

Вибір стилю

Любителям класичного стилю, слід знати – все дрібниці кухонного начиння повинні мати своє місце, приховане від всіх поглядів і не лежати на увазі. Нічого зайвого на такій кухні бути не повинно.

Шафки з матовими стеклами, гранітні або мармурові стільниці, підлоги з дерева, громіздкий стіл і велика люстра все це атрибути добротного класичного стилю. Також, ідеально підійде гранітна кухонна мийка врізна.

Особливий шарм і чарівність кухні, додасть сільський стиль «Прованс»; каструлі в горох, квіткові фіранки, витончений світильник і штучно зістарені панелі.

Аскетичний стиль актуальний в міській кухні, що провокує до доцільності дисциплінованості у всьому.

Простора дачні кухня з прекрасним видом з вікна на увазі стиль, який буде гармонійний з природою.

Нюанси про які варто знати:

– На кухні без плити не обійтися, але не всі знають, що плиту ставити тильною стороною до зовнішньої стіни будинку категорично не можна.
– При електричному освітленні робоча поверхня залишається в тіні і пригнічує, тому буде доцільніше встановити точкову підсвітку, ніж обходитися світлом основним.
– Не можна розміщувати плиту поблизу с мийкою та холодильником, по фен-шуй означає конфлікт стихій, з точки зору раціональності, холодильник стоїть поруч з плитою, швидко вийде з ладу.

Головна мета кухонної зони – зближувати членів сім’ї. Стильний дизайн і затишок допоможуть досягти цієї мети і буде збирати всіх домочадців за одним столом.