Міжкімнатні двері призначені для розмежування простору квартири або будинку. На перший погляд може здатися, що досить просто вибрати двері. Купив якісь двері і все готово. На практиці справа йде інакше. Величезний вибір варіантів і виробників поставить в безвихідь будь-кого. Так як же вибрати недорогі і при цьому якісні міжкімнатні двері?

Перше, що необхідно зробити – вибрати постачальника з бездоганною репутацією.

Визначившись з місцем покупки далі необхідно визначити наступні параметри, щоб скоротити кількість відповідних вам варіантів.

Цінова політика. Визначте для себе мінімальну і максимальну суму, яку ви готові витратити на придбання міжкімнатних дверей.

Зовнішній вигляд дверей. Необхідно розуміти, хочете ви придбати двері класичні однотонні, зі скляними вставками або вітражами, з декоруванням та ін. При виборі виду міжкімнатних дверей необхідно усчітивать інтер’єр вашого будинку. Двері повинні гармонійно вписуватися в загальний вигляд.

Матеріал дверей. Сьогодні існує безліч різних матеріалів, з яких виготовляють міжкімнатні двері. Вони різні за своїм зовнішнім виглядом, характеристиками і вартості:

– двері з масиву мають «дорогий» вигляд і коштують відповідно, такі двері вимагають особливого догляду;

– шпоновані двері відрізняються високим терміном служби, невибагливі в догляді;

– ламіновані двері славляться своєю доступною ціновою політикою, простотою в догляді і стильним зовнішнім виглядом;

– двері з МДФ відмінно справляються з високою вологістю і перепадами температур, а також коштують недорого.

Розмір дверей. Дверні прорізи в різних будинках і квартирах можуть значно відрізнятися. Залежно від розмірів вашого дверного отвору і необхідно підбирати міжкімнатні двері.

Визначившись з основними параметрами ваших міжкімнатних дверей, ви можете сміливо приступати до вибору і придбання міжкімнатних дверей. Вибирайте тільки найкраще і найбільш комфортне для вашого будинку.