Ванна кімната – це те місце, де ми проводимо дуже багато часу. Саме туди ми йдемо, тільки що прокинувшись, там ми може відпочити від навколишнього світу і поніжитися в теплій ванні, і саме там завершується наш день підготовкою до сну.

Тому так важливо, щоб ванна кімната була затишною, комфортною і зручною. І тут велику роль відіграє не тільки якісна сантехніка, а й меблі для ванної, яку слід вибирати дуже уважно.

Критерії вибору

Меблі для ванної кімнати не обмежується дзеркалом і тумбочкою під раковину, сюди також входять підлогові тумби, навісні полки, пенали, шафки, кошики для білизни, полиці для рушників і багато іншого.

Всі ці предмети повинні відповідати деяким вимогам, тому меблі для ванни слід вибирати за такими критеріями, а саме:

  • Вологостійкість. Так як ванна кімната – це приміщення з підвищеною вологістю, то і вся меблі, призначені для неї, повинна бути вологостійкою, щоб вона не рассохлась незабаром.
  • Ергономічність. У ванних дуже часто зберігається безліч побутової хімії, речей, банної атрибутики, які вимагають багато місця. Кращим рішенням стане ергономічні меблі з безліччю полиць і шафок.
  • Компактність. Ванні кімнати найчастіше представляють собою невеликі приміщення, де кожен сантиметр на рахунку, тому ванна меблі повинна бути максимально компактною і функціональною.
  • Якість збірки. Як і будь-яка інша меблі, ванна меблі повинна бути якісною, і тут особливу увагу слід приділити фурнітурі. Найкраще віддати перевагу виробам з фурнітурою, виготовленої з влагоустойчивого матеріалу, наприклад, хрому.
  • Зовнішній вигляд. Меблі для ванної обов’язково повинна поєднуватися з її інтер’єром. Колір, форма, стиль – все це повинно гармонійно вписуватися в дизайн ванної кімнати.

Таким чином, у виборі меблів для ванної необхідно враховувати безліч показників, але ця праця з лишком окупиться для всієї родини у вигляді зручної, функціональної і красивою ванної кімнати.