Рівень комфорту в помешканнях залежить від різних чинників. Один з найважливіших — якісні вікна. Але якість — загальне поняття. Кожен виріб необхідно оцінювати за чіткими критеріями.

У сучасних умовах критично важливий фактор — енергоефективність. Конструкції старого зразку з рамами, виготовленими з деревини, призводять до високих втрат тепла. Виробники пропонують альтернативу — металопластикові вікна. Але сам факт заміни конструкції не гарантує досягнення максимального рівня енергоефективності. Під час вибору необхідно ретельно проаналізувати особливості продукції.

Які вікна є енергоефективними

Теплоощадні властивості залежать від конструкції профільної системи. Експерти радять звернути увагу на кілька характеристик:

 • монтажна глибина профілю — від 60 мм;
 • наявність щонайменше двох контурів ущільнення;
 • важливу роль відіграє технологія монтажу. Переконайтеся, що під час встановлення конструкції використовуються гідро- та теплоізоляція.

Пластикові вікна складаються зі склопакетів. Світлопрозорі елементи займають значну площу конструкції та відіграють важливу роль у рівні енергоефективності. Сучасним вимогам відповідають конструкції з наступними параметрами:

 • від двох камер;
 • заповнення пустот інертним газом, наприклад, аргоном;
 • загальна товщина від 40 мм;
 • мультифункційне чи І-скло з селективним покриттям. Це інноваційні рішення, що безперешкодно пропускають у приміщення сонячні промені, але відрізняються високими тепловідбивальними властивостями;
 • дистанційна рамка із пластику, підсиленого металом.

Ви можете придбати пластикові вікна на сайті https://viknanovi.ua/, що пропонує конструкції різного призначення з найкращим співвідношенням ціни та якості. Енергоефективні склопакети та сучасні профільні системи забезпечують можливість заощаджувати на обігріві приміщень взимку та кондиціонуванні влітку, не відмовляючись від оптимального рівня комфорту.

«ВікнаНові» — вигідне рішення

Вважається, що встановлення теплоощадних конструкцій коштує недешево. Але існує можливість заощадити, не йдучи на компроміси стосовно якості. Придбайте вікна на сайті компанії Viknanovi. Клієнти виробника отримують комплексні переваги:

 • відповідність продукції міжнародним стандартам. Підприємство працює в режимі повного виробничого циклу. Фурнітура та матеріали закуповуються у всесвітньо відомих постачальників з бездоганною репутацією. Якість контролюється на всіх етапах виробництва. Клієнти отримують гарантію на тривалий термін;
 • великий асортимент конструкцій. Тут можна замовити євровікна, пластикові двері, балкони з будь-якими характеристиками. «ВікнаНові» пропонує великий вибір дизайнерських рішень;
 • швидке виконання замовлень. Завдяки високотехнологічному обладнанню та прогресивній системі планування процесів підприємство щодоби виготовляє 2000 конструкцій.

Клієнти компанії відмічають бездоганний сервіс. Пластикові вікна можна замовити в Дніпрі, Запоріжжі, Харкові та інших містах у режимі онлайн. У зручний для вас час приїде менеджер і здійснить заміри. Найскладніші замовлення виготовляються до 7 днів. Співробітники компанії виконують монтаж у повній відповідності до технологічних вимог, без бруду і з мінімальними витратами часу. Комплекс переваг доповнюється вигідними цінами. Скористайтеся пропозиціями Viknanovi — і зробіть свою оселю по-справжньому затишною.