Шафа-купе з кожним роком набирає все більшої популярності. Вона здатна істотно заощадити місце в квартирі, при цьому виглядати дуже стильно і поєднуватися з будь-яким інтер’єром. У нашій статті ми розповімо вам про те, які бувають шафи-купе, тому, що розбиратися в них просто необхідно. Залишайтеся з нами!

Шафа-купе відрізняється на вигляд:

1. Корпусний шафа-купе відрізняється простим і швидким монтажем, так як всі деталі вже підібрані за необхідними розмірами і забезпечені відповідними отворами. Його можна зібрати, при цьому не залишивши багато сміття і пилу. Зовнішній вигляд фасаду прямо залежить від рівних стін в приміщенні, а також підлоги і стелі. Корпусний шафа-купе являє собою окремий предмет і ви зможете не докладаючи особливих зусиль при необхідності його переставити. Така шафа має дно, кришку, а також бічні панелі. Його двері можуть бути скляними і мати відповідний дизайн.

2. Вбудована шафа-купе не має задню стінку. Його прикріплюють до підлоги і стелі. Така шафа відрізняється палац довговічністю і надійністю. Він не здатний розхитуватися через певного часу експлуатації. Вбудована шафа-купе має величезну місткість.

3. Полувстроенний шафа-купе має всі поверхні, крім задньої. З встановлюють в нішах. Вони можуть бути прямими і кутовими. Всі полки прикріплюються до задньої стіни кімнати. Він також дуже місткий і в ньому можуть знаходиться різні ящики для зберігання речей і необмежену кількість полиць. Якщо ви зберетеся робити ремонт, то розібрати таку шафу не складе у вас праці.

Тепер ви знаєте про основні види шафи-купе і можете підібрати найбільш зручний для своєї квартири. Всі ці шафи об’єднує одне-вони дуже місткі і істотно економлять простір. У них можна зберігати не тільки речі і взуття, але також і коробки і прасувальну дошку. Таким образів всі необхідні предмети для будинку, будуть зберігається в відведеному місці. Звичайно ж при виборі дуже важливо звертати увагу на якість, з якого виготовлена ​​шафа і його внутрішнім наповнювачам.