Міжкімнатні двері виробляють з величезної кількості різноманітних матеріалів.

Найчастіше, використовують для це МДФ. Найдешевші і оптимальні двері. Відрізняються простотою, щодо, невисокою вартістю, досить непогано справляються зі своїми завданнями. Дерево менш популярно, але тим не менш, так само використовується. Деревні міжкімнатні двері відрізняються досить непоганим якість і, коли людина чує про міжкімнатні двері, він представляє саме дерево. Набагато рідше використовують пластик. Пластикові міжкімнатні двері відрізняються досить малою поширеністю. По суті, такі двері досить непогані, так як навіть не можуть распухнуть від великої кількості вологи. Але їх зовнішній вигляд залишає бажати кращого. Куди більш цікавий і зручний варіант для міжкімнатних дверей – скло. Досить цікавий матеріал, який, останнім часом, став набагато частіше використовуватися дизайнерами інтер’єру.

Багато хто вважає, що скляні двері відрізняються досить низькою якістю і використання їх не самий розумний варіант. Але насправді, вони досить непогано справляються зі своїми завданнями. Самі можете помітити, як добре вони вписуються в дизайн інтер’єру. А тепер давайте подивимося, чи є сенс використовувати їх в дизайні інтер’єру.

Чи можна їх використовувати?

Люди, далекі від виробництва скла, відразу ж можуть заперечити – «адже такі двері будуть вкрай крихкими!». І це дійсно так. Всі знають, що скло крихке. Це пов’язано з тим, що воно має дуже високу твердість, що і викликає крихкість. Але тут варто відзначити кілька особливостей. Зазвичай, подібне скло загартовують. Гартоване скло – це звичайне скло, яке пройшло процес гарту, який схожий з тим, як загартовують сталеві заготовки. Єдине, що сам процес дещо відрізняється. За підсумком, скло стає набагато міцнішим і не кришиться.

Гартоване скло може бути використано, як завгодно. Можна без проблем його використовувати і не турбуватися з приводу того, що ви його розіб’єте. Гартоване скло встановлюється, наприклад, на автомобілі. Вони не дають водієві випадати з кабіни в тому випадку, якщо сталося зіткнення. Відмінний варіант для тих, хто хоче змінити на краще своє приміщення, уникализировать його і надати родзинки.